Każdy właściciel pojazdu, którego naczepę tworzy stalowy stelaż i plandeka – na przykład typu firanka – powinien zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do plandek. Dzięki nim, transport jakiegokolwiek ładunku będzie łatwiejszy i przede wszystkim bezpieczniejszy.

Plandeka firankowa wzięła swoją nazwę od tego, że można ją swobodnie rozsuwać i zasuwać – jak właśnie firankę, która znajduje się prawie w każdym domu. Jest ona zamontowana na stelażu wykonanym ze stali za pomocą przesuwnych kłonic. By jeszcze bardziej wzmocnić mocowanie, można zastosować specjalne akcesoria do plandek na przykład napinacze. Dzięki nim, plandeka zostanie wystarczająco naprężona by z jednej strony idealnie przylegać do stelażu a z drugiej zabezpieczyć przewożony towar przed ewentualnym wypadnięciem.

Akcesoria do plandeki to również linka celna, którą warto opasać naczepę, by na przykład uchronić się przed kradzieżą bądź celowym zniszczeniem przewożonego ładunku. Akcesoria do plandeki służą bezpieczeństwu, więc warto w nie inwestować.

Prowadząc firmę transportową należy zaopatrzyć się również w takie akcesoria plandekowe, jak:

– chwytaki i prowadnice – dzięki nim łatwiej napina się całą plandekę;

– haki, końcówki linek, zaciski – pomogą w zachowaniu stabilności przewożonego towaru nawet podczas jazdy na mocno wyboistej drodze;

– liny, pasy transportowe – odpowiadają za bezpieczne przetransportowanie ładunku;

– klamry, rolki i wiele innych.

Akcesoria plandekowe to klucz do bezpiecznego i szybkiego transportu. Można je zakupić na stronie twojepasy.pl.

Warto inwestować w takie „gadżety”. Z nimi każdy transport towaru okaże się banalnie prosty. Akcesoria dają możliwość porządnego zabezpieczenia towaru przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, niekoniecznie zależnymi od kierowcy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ