Odkąd weszły w życie przepisy regulujące to, jak należy przewozić dzieci w autach, wybór fotelika samochodowego dla rodziców stał się nie mniej ważnym zagadnieniem niż wybór pierwszego wózka. Fotelik Caretero będzie zawsze dobrym wyborem.

Foteliki Caretero

Firma Caretero jest marką cieszącą się bardzo dużym uznaniem wśród rodziców. Oferuje foteliki samochodowe Caretero w bardzo wielu opcjach. Dzieki temu każdy rodzic ma możliwość dopasowania jak najbardziej optymalnego do swojego dziecka oraz własnych potrzeb fotelika dla dziecka. Podróżując z dzieckiem od najmłodszych lat dość często autem, warto zaopatrzyć się w fotelik 0-18 kg. Fotelik dla dziecka Caretero w tym zakresie wagowym umożliwia bezpieczne przewożenie niemowlaka na tylnym siedzeniu samochody, tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Ważna jest też opcja nachylenia siedziska do pozycji półleżącej, dzięki czemu dziecko może wygodnie podróżować ucinając sobie drzemkę.

Caretero fotelik

Fotelik dla dziecka Caretero powinien być używany do czasu, aż dziecko osiągnie wzrost 150 cm. Dlatego tez fotelik w przedziale 9-36 lub 15-36 kg powinien być wygodny nie tylko dla niemowlaka i małego dziecka, ale również dla starszego dziecka – dziesięcio lub dwunastolatka, który nie osiągnął jeszcze odpowiedniego wzrostu. Wybór marki w przypadku fotelika ma znaczenie. Należy wybierać foteliki tych marek, które zapewniają dbałość o każdy szczegół – sposób montażu, miękkość siedziska, regulacje zagłówków. Zanim dokonamy zakupu, dokładnie przeanalizujmy swoje potrzeby i sprawdźmy oferty różnych firm.

Foteliki samochodowe Caretero znajdziesz na stronie www.abcdomu24.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ