BMW SALON

Piękne, przeszklone ściany i błyszczące świeżością i nowością auta. Luksus, elegancja i kultura. Tak, proszę państwa, jesteśmy w salonie BMW. Czy kto nie słyszał o tej marce samochodów?

Części z Was może się kojarzyć głównie z samochodami wyścigowymi lub (co gorsza) mafijnymi. W końcu kogo kiedyś było stać na czarną „beemkę” z przyciemnionymi szybami? Nic bardziej mylnego, a dziś na drogach można znaleźć bardzo wiele tych aut i to prowadzonych przez zwykłych, normalnych użytkowników. Gdzie zatem udać się po zakup? Nawet nie posiadając gotówki, można odwiedzić salon.

Wszystkie drogi prowadzą do salonu BMW

Salonów BMW można w Polsce znaleźć kilkadziesiąt. W samej stolicy jest ich kilkanaście, ale nie trzeba mieszkać w Warszawie, żeby udać się jakiegoś pod logo czarno-niebiesko-białego kołeczka z trzema literkami. Znaleźć można je praktycznie w każdym większym (a nawet mniejszym) mieście.

BMW SALONW większych miastach salony BMW otwarte są nawet w soboty. Warto jednak sprawdzić w sieci interesujący nas punkt, bo niektóre zapraszają klientów jedynie w dni robocze, mniej więcej w godzinach funkcjonowania większości sklepów i centrów handlowych.

Bogata oferta od zakupu po serwis

Oferta salonów bmw nie ogranicza się jedynie do nowiutkich, pięknych i świeżo wyprodukowanych modeli. Znaleźć można tam również serię aut używanych, a także serwis auta już zakupionego.

Jako, że ceny można sprawdzić nie ruszając się od komputera, nie jest problemem zauważyć, że np. model BMW serii 1, auto 5-drzwiowe używane (z przebiegiem 30900 kilometrów kosztuje 89 900 złotych, natomiast do tego samego modelu nowego trzeba dołożyć 37 600 złotych.

Testowanie przed zakupem

Na pewno często widzicie mijające Was auta z napisem „jazda próbna”. Jest też wiele reklam nawołujących do takiej praktyki. Nie jest to trudne do wykonania, gdyż pierwszy krok można zrobić już przez Internet, wystarczy wypełnić formularz jazdy próbnej na stronie wybranego salonu BMW.

Co ciekawe, salon prosi o wpisanie w takim formularzu marki i modelu obecnie posiadanego auta, planowaną datę zakupu nowego i oczywiście jaki model potencjalny klient chciałby wypróbować.

Opinie innych klientów

Wybierając się do salonu BMW warto przejrzeć najpierw opinie na temat interesującego salonu. Większość salonów trzyma poziom na wysokości 4 gwiazdek (na 5 możliwych), niestety można znaleźć również takie, którym do tych czterech daleko.

A jednak decydując się na zakup wymarzonego samochodu w takim miejscu ważne są wszystkie czynniki, również opinia innych klientów. Warto też dodać własną opinię. Czy to po zakupie czy po rezygnacji z zakupu w danym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ