Car Audio Katowice

W Katowicach znaleźć można w zasadzie trzy główne firmy zajmujące się sprzętem audio do samochodów.

Sonia Draga

Największym spośród nich jest Sonia Draga, który przedstawia się jako wyłączny przedstawiciel znanych producentów Car Audio, takich jak: Morel, Caliber czy Dynamat.

Firma posiada całkiem fajnie działające sklep internetowy, a także punkt stacjonarny na ulicy Fitelberga, w którym można przyjść sprawdzić brzmienie poszczególnych produktów i wybrać coś interesującego dla siebie.

Na stronie znajdziemy dział porad, nowości, a także promocji, co może być szczególnie interesujące dla klientów chcących zaoszczędzić. W zakładce „popularne” odwiedzający stronę będzie mógł sprawdzić, co interesowało innych fanów kategorii car audio.

Poza samym sprzętem grającym do samochodu, oferta firmy jest poszerzona o audiobooki, których słuchanie pozwala połączyć dwa w jednym: czytanie książki i podróżowanie samochodem, co przy normalnej, papierowej książce jest dla kierowcy niemożliwe.

Wszystkie ceny można sprawdzić sobie w Internecie.

Cartexim

Z kolei na ulicy A. Zająca w Katowicach firma Cartexim dba o kierowców w znacznie szerszym wachlarzu produktów, a typowy sprzęt audio można u znaleźć w jednej z zakładek.

Znajdziemy tam między innymi radia samochodowe, wzmacniacze i akcesoria montażowe jak okablowanie, kondensatory czy piloty. Posiadają również monitory, przenośne odtwarzacze DVD, a także transmiter FM.

Car Audio KatowiceTu również bez problemu można sprawdzić ceny poszczególnych produktów bez wychodzenia z domu.

Cartexim posiada również sklep internetowy i oprócz punktu stacjonarnego oferuje usługi montażu. Poza standardowym montażem, panowie z warsztatu są w stanie zabudować każdy samochód w taki sposób, by koneser prawdziwie mocnego, dobrego dźwięku był w pełni usatysfakcjonowany.

Dodatkowo szeroka oferta innych akcesoriów samochodowych zachęci klientów zainteresowanych czymś poza działem car audio. Sklep oferuje m.in. chemię samochodową, kamery sportowe, rejestratory tras czy zestawy głośnomówiące.

Auto-Magic

Jeśli kogoś interesują sklepy sieciowce, Auto- Magic z ulicy Gliwickiej zaprasza do siebie. Jest jednym z pięćdziesięciu sklepów w całej Polsce, a car audio to drugi dział tej firmy. W ich ofercie klient znajdzie produkty znanych marek jak Pioneer, Sony, Blaupunkt czy Infinity.

Sklep nie ma w tej chwili jako takiego sklepu internetowego, nie można nawet zdalnie sprawdzić cen, więc warto udać się bezpośrednio do punktu na ulicy Gliwickiej w Katowicach, by poszukać interesującego sprzętu.

[Głosów:5    Średnia:3.4/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ