mercedes szczecin

Wizyta w autoryzowanym salonie Mercedesa w Szczecinie powinna być wyjątkowym doświadczeniem, które odzwierciedla prestiż i wartości marki Mercedes-Benz. W praktyce jednak różnie z tym bywa. Jeśli chcesz mieć pewność, że proces wyboru i zakupu pojazdu niemieckiego producenta przebiegnie w sposób bardzo przyjemny, na poziomie godnym marki premium, to skorzystaj z naszej rekomendacji i wybierz się do salonu Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka, który cieszy się opinią jednego z najlepszych dealerów Mercedesa w Polsce.

Więcej niż standard

W salonie Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka w Szczecinie każdy klient traktowany jest tak, jak można tego oczekiwać po marce tej klasy. Spodziewaj się pełnego zaangażowania ze strony doradców, którzy zaproponują Ci filiżankę dobrej kawy i zaproszą do zapoznania się z poszczególnymi modelami niemieckiego producenta w bardzo przyjemnej atmosferze.

Co ważne, identyczny standard obsługi dotyczy klientów, którzy rozważają zakup podstawowych modeli Mercedes-Benz, jak i tych, którzy mogą sobie pozwolić na nabycie topowych wersji, np. AMG.

Kompleksowa obsługa procesu zakupowego

Tym, co wyraźnie premiuje salon Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka w Szczecinie, jest kompleksowe podejście do obsługi procesu zakupu samochodu. Klienci marek premium cenią sobie fakt, iż nie muszą się zajmować praktycznie niczym, ograniczając się w zasadzie tylko do wybrania konkretnego modelu i mogąc zostawić resztę spraw na głowie sprzedawcy.

Twój indywidualny doradca pomoże Ci w konfiguracji odpowiedniej wersji pojazdu, zamówi auto do produkcji lub znajdzie egzemplarz już wyprodukowany, dostępny od ręki, a następnie ustali termin odbioru samochodu i zadba jego kompleksowe przygotowanie do wydania nowemu właścicielowi.

Jazda testowa na Twoich warunkach

Jazda testowa to kluczowy etap wyboru samochodu. W salonie Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka można łatwo zarezerwować taką jazdę online. Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie dealera i poczekać na kontakt ze strony doradcy, który umówi się z Tobą na dogodny termin. Co ważne, dealer gwarantuje dużą dostępność pojazdów testowych, dlatego nie obawiaj się długiego oczekiwana na swoją kolej.

Pomoc w uzyskaniu korzystnego finansowania

Salon Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka oferuje różne opcje finansowania, takie jak leasing, wynajem długoterminowy czy kredyt dla konsumentów. Warto poprosić doradcę o przygotowanie indywidualnej oferty, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb. Dealer zapewnia również pilotowanie całego procesu, od zawarcia umowy, aż po rejestrację i wydanie pojazdu.

Korzystny pakiet ubezpieczeń

W autoryzowanym salonie Mercedesa w Szczecinie możesz również skorzystać z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych, w tym z ubezpieczenia GAP. Salon oferuje korzystne ceny, często znacznie lepsze w porównaniu z tymi, jakie można uzyskać u indywidualnych brokerów.

Atrakcyjna oferta samochodów używanych

Salon Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka w Szczecinie oferuje nie tylko najnowsze modele z gamy Mercedesa, w tym z napędem elektrycznym oraz samochody użytkowe, ale także pojazdy używane. Szczególną uwagę warto zwrócić na egzemplarze z programu Mercedes-Benz Certified, które zostały dokładnie sprawdzone pod historii i stanu technicznego, są objęte gwarancją producenta i wolne od jakichkolwiek ukrytych wad.

Umów się na spotkanie z doradcą salonu Mercedesa w Szczecinie

Salon Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka mieści się przy ulicy Mieszka I 30. Możesz go odwiedzić w godzinach otwarcia lub wcześniej umówić się na spotkanie z doradcą, podczas którego zostaną Ci zaprezentowane modele z aktualnej gamy niemieckiej marki. Doradca przygotuje również oferty finansowania, pomoże Ci w skonfigurowaniu wstępnie wybranego modelu oraz przedstawi szczegółowe różnice pomiędzy np. wersjami silnikowymi czy wersjami wyposażania.

Z pełną ofertą dealera Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka w Szczecinie, która obejmuje także usługi serwisowe, blacharsko-lakiernicze czy sprzedaż części i akcesoriów, zapoznasz się na stronie internetowej ddb.mercedes-benz.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ