Produkcja przyczep

Działalność usługowa

W Raszynie- Wypędach koło Warszawy Firma Wokader produkuje przyczepy między innymi na indywidualne zamówienie, zgodnie z projektem klienta. W ich ofercie można znaleźć przyczepy otwierane bokiem, idealne pod działalność usługową. W portfolio zwraca uwagę szczególnie przyjemnie dla oka zrobiona przyczepa, która służy za mobilny zakład fryzjerski.

Poza samą produkcją zajmują się również wypożyczaniem i serwisem nie tylko swoich produkcji, ale też innych marek.

Działalność wielkogabarytowa

Ciekawą produkcją odznacza się firma Gniotpol Trailers z miejscowości Malnia na Południu Polski. Tworzą naprawdę nietypowe konstrukcje, które przyczepione do pojazdu mają przeróżne zadania.

Jedną z takich indywidualnych produkcji jest budka obserwacyjna umieszczona na konstrukcji podnoszonej jak harmonijka, a to wszystko postawione na malutkiej przyczepie ciągniętej przez samochód. Taka przyczepa świetnie sprawdzi się w kole myśliwskim lub nadleśnictwie przy obserwacji terenu.

Oprócz tego firma stawia na gabaryt, produkując przyczepy dla tirów typu plandeki, skrzynie otwarte czy platformy. Wszystkie one mają potrzebne certyfikaty i homologacje europejskie.

Przyczepy handlowe

Produkcja przyczepDla przedsiębiorców zainteresowanych przyczepami handlowymi w Solcu Kujawskim znajdą producenta przyczep o nazwie Bodex. W zależności od rodzaju działalności, firma produkuje oraz dostosowuje produkt pod wymarzony segment rynku.

Takie przyczepy czy to gastronomiczne czy do handlu obwoźnego, czy może ekspozycyjne wykonywane są bardzo porządnie z najlepszych materiałów dopasowanych do wymogów sanitarnych. Trwałość konstrukcji zapewnią stalowe profile i nierdzewne wykończenie wnętrza.

Przyczepy dla rolników

Dla rolników polecanym producentem przyczep jest Marpol z Ryk. Zainteresowanych otoczy szeroka oferta wszystkiego, co przydatne na polu. Szczególnie warty uwagi jest cały wachlarz przyczep rolniczych od 1,5 T typu wywrotka do 8 T, jak np. przyczepa rolnicza dwuosiowa typu wywrotka, oraz tandem.

Przyczepy towarowe

Nieco dalej od Warszawy w miejscowości Gózd znajduje się producent przyczep towarowych. Ich działalność trwa już od 1994 roku, sześć lat później firma uzyskała również homologację, dzięki czemu mogła poszerzyć ofertę.

Zaczynając na przyczepach lekkich bez hamulca, na lawetach i przyczepach specjalnych kończąc, klienci odnajdą coś dla siebie. Współpracując z czołowymi firmami produkującymi części i akcesoria do produktów są pewni jakości tego, co oferują klientom.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ