Prawo jazdy Katowice

W Katowicach prawo jazdy można zrobić w ponad czterdziestu miejscach. Największą popularnością cieszy się Ośrodek Szkolenia Kierowców Olaf, którego baza znajduje się na ulicy 3-go Maja 33/5.

Najpopularniejszy w Katowicach

Szkoła kształci przyszłych kierowców w kategorii A, A1, A2, AM, B+E, C oraz C+E. Wyposażona jest w samochody, którymi zdaje się obecnie egzamin państwowy, czyli Toyota Yaris III oraz Suzuki Gladius.

Szkoła udostępnia zrobienie kursu prawa jazdy na raty bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Jest możliwość zrobienia również kursu ekspresowego.

Kurs standardowy na prawo jazdy kategorii B kosztuje 1499 złotych, natomiast cena jednej godziny na placu/w mieście kosztuje 50zł. W przypadku kursu ekspresowego cena podstawowa wzrasta o 400 złotych.

Prawo jazdy KatowiceKursanci chwalą sobie cierpliwość instruktorów, łagodne podejście i profesjonalizm. Zdawalność na poziomie ponad 50 % już za pierwszym razem cieszy i zachęca.

Kurs uzupełniający

W OSK Centrum na ulicy Warszawskiej 3 kurs prawa jazdy kategorii B można zrobić za 1399 złotych. W tym pakiecie kursant otrzymuje m.in. 30 godzin jazd. Z kolei w kursie rozszerzonym znajduje się 40 godzin jazd, 30 godzin szkolenia teoretycznego, a także m.in. egzamin wewnętrzny teoretyczny. Niestety cena kursu rozszerzonego podskakuje do kwoty 1899 złotych.

Szkoła również oferuje rozłożenie płatności na raty bez dodatkowych kosztów

Jeśli kurs podstawowy okazał się niewystarczający, szkoła przygotowała kursy uzupełniające. Tu w samej kategorii B mamy do wyboru trzy rodzaje uzupełnienia.

Dodatkowe pakiety, w tym symulator

W szkole nauki jazdy OSK 100% na ulicy Powstańców 1 oprócz tradycyjnych kursów na prawo jazdy oferowane są również pakiety. W nich między innymi trening techniki jazdy, warsztaty teoretyczne, jazda pozamiejska (i tu kusant otrzymuje sześć godzin, średnio 250 kilometrów do wyjeżdżenia), symulator jazdy samochodem, a także jazdy przedegzaminacyjne, które rozładują napięcie przed docelowym egzaminem państwowym.

Szkoła posiada również własny kanał na YouTube, gdzie na szesnastu filmach można dowiedzieć się m. in. Jak przygotować do jazdy opony, jak ruszać na śliskiej powierzchni czy omówienie oświetlenia i płynów eksploatacyjnych w samochodzie.

Kurs podstawowy na kategorię B kosztuje tutaj 1950 złotych i w nim zawarty jest również wspominany symulator (dwie godziny).

Współpraca

Szkoła Ecodrive Lisowski współpracuje m.in. ze szkołą tańca, kursem samoobrony i siłownią, a przy zakupie kursu na prawo jazdy w tej szkole, kursant dostanie rabaty we wspomnianych miejscach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ