Akcesoria firmy LeoVince

Wśród wielu zapalonych motocyklistów ryk silnika maszyny traktowany jest z dużym zadowoleniem. Wtedy to utwierdzają się w przekonaniu, że ich maszyna ma ogromną moc. Jednak wszystko ma swoje granice, a ponadto są i tacy, którzy wolą nieco cichszą jazdę. Istnieją też pewne przepisy odnośnie hałasu, oraz zdanie osób, czy kierowców postronnych. Cichy pomruk silnika też może zadowolić motocyklistę. Dlatego też tłumiki są nieodzowną częścią niejednego motocykla. Tak, jak jest to w przypadku każdego podzespołu, niejednej części, ważne aby taki produkt spełniał określone normy, a do tego wykonany był z najlepszych materiałów. W przypadku tłumików warto wspomnieć o firmie Leo Vince. Ta włoska marka specjalizuje się w produkcji układów wydechowych do motocykli, więc o tłumikach wie naprawdę wiele. Dodatkowo bogata oferta firmy obejmuje także części do motocykli klasy enduro-cross.

Producent z bogatą historią i szeroką ofertą

Chociaż Leo Vince jest marką rodem z Italii, to jej główna siedziba mieści się w Stanach Zjednoczonych. Nie znaczy to jednak, że jedynie w tych krajach jest ceniona. Firma może się poszczycić światową renomą, a jej oferta trafiła także „nad Wisłę”. Nie powinno to dziwić, ponieważ dystrybucja w wielu branżach, w tym także tej motoryzacyjnej jest obecnie czymś powszechnym. Tu jednak jest mowa o wysokiej jakości produktach, oraz firmie która to, pomimo tego, że w swej historii sięgającej lat osiemdziesiątych miała kilka przygód, to cieszy się dużym uznaniem, a jej produkty stają się coraz to lepsze. Wśród asortymentu wyróżnić należy przede wszystkim tłumiki kompletne i końcowe, obejmy wydechów, wygłuszacze, czy w przypadku skuterów rolki wariatora. W zasadzie wspomniane wygłuszacze, czy też czasem określane mianem wyciszaczy elementy stanowią niejako uzupełnienie dla układu wydechowego.
motorcycle-1606559_1920

Właściwy wybór przy rozsądnych kosztach

W przypadku Leo Vince mówi się o dobrej klasy produkcie za niewygórowaną cenę. Zaletą jest tu także bardzo bogata i zróżnicowana oferta wydechów. To co zasługuje na uwagę to fakt, że akcesoria producenta przeznaczone są do bardzo dużej gamy motocykli i skuterów uznanych marek, która sprawia, że niemal każdy może znaleźć elementy do swojego sprzętu. Jest to okazała liczba 30 serii, gdzie to można wspomnieć o jednośladach każdego niemal typu. W przypadku zakupu tłumika warto określić do jakiej marki motocykla będzie on przewidziany, tak by nabyć konkretny produkt, ponieważ nie każdy wydech będzie tu tym uniwersalnym. Dlatego też i ceny mogą być tu różne, lecz jakość zawsze będzie stała na naprawdę wysokim poziomie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ