Auto części Kielce
Auto części Kielce

Po części zamienne do aut w Kielcach warto udać się do sklepu na ulicy Pomorskiej 121. Firma posiada zarówno części nowe, jak i używane. Działa w dni robocze, oraz soboty do godziny 14:00.

Naprawa plastików

Dodatkową usługą, którą ten sklep auto części oferuje swoim klientom to naprawa plastików. W zależności od rodzaju uszkodzenia, usługa może kosztować od 50 do 200złotych. Sklep posiada w ofercie również części zamienne, dzięki czemu może dopasować naszą potrzebę do naszej kieszeni.

Auto- kozak na ulicy 1 Maja 220A zajmie się  każdym klientem z troską. Doradzi, pomoże wybrać odpowiednią auto część, a jeśli nie ma czegoś na stanie, kontakt z innymi hurtowniami pozwoli zaspokoić potrzebę klienta. Sklep jest stacjonarny, lecz można do niego zadzwonić i podpytać o interesujący nas temat.

Auto części KielceSieć

MotoArt to sklep sieciowy. Jest współpracuje z siecią ProfiAuto. Można znaleźć tam wiele części i akcesoriów samochodowych, a nawet akumulatory. Motoart jest również hurtownią dla warsztatów samochodowych, a ponieważ ma dobrze i daleko rozwinięte współprace, zawsze jest w stanie doradzić swoim klientom, gdzie naprawić samochód.

Dodatkowym atutem firmy są pracownicy, którzy bezpłatnie oferują diagnozę usterek.

Hurtownia dla różnych odbiorców

Twoim dostawcą części może zostać również KTmotors, mający swoją siedzibę na Alei Solidarności 9 w Kielcach. Hurtownia jest otwarta dla różnych typów klientów, od detalicznych, przez warsztaty a nawet sklepy i firmy transportowe.

W zależności od grupy do jakiej klient się zalicza, firma przygotowała specjalną ofertę i odpowiednie rabaty. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz, a na podstawie zawartych w nim danych zostaniemy odpowiednio przydzieleni i obsłużeni.

KTmotors posiada w swojej ofercie części do wszystkich modeli aut azjatyckich, europejskich i amerykańskich. Co ważniejsze, firma oferuje możliwość odebrania potrzebnych części siedem dni w tygodniu, wiec nawet w niedzielę nie będzie problemu.

Sklep oferuje sprzedaż stacjonarną, telefoniczną oraz internetową.

Szeroka oferta

Hurtownia auto części After-Parts z Kielc to kolejna firma, w której można zaopatrywać się w potrzebne części, ale nie tylko. Hurtownia oferuje chemię, akumulatory, płyny eksploatacyjne, a nawet wyposażenie warsztatów. By doskonalić proces obsługi klienta, firma posiada w tej chwili w ofercie ponad 50 tysięcy produktów w konkurencyjnych cenach.

Firma mieści się pod adresem Batalionów Chłopskich 77. Z jej pracownikami można porozmawiać telefonicznie lub za pomocą komunikatora gadu- gadu.

[Głosów:1    Średnia:4/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAuto detailing
Następny artykułAlufelgi Audi

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ