zlomowanie auta

Przed blokiem na parkingu stoi stare, pordzewiałe auto, które już kompletnie nie nadaje się do jazdy? Twój samochód uczestniczył w wypadku drogowym i uległ całkowitemu zniszczeniu? Nie wiesz, co masz zrobić? Raczej nie pozostaje nic innego jak oddanie pojazdu do kasacji. Spokojnie, w załatwieniu formalności pomoże Ci firma zajmująca się skupowaniem aut. Oni profesjonalnie zezłomują pojazd, a Ty możesz zyskać dodatkową gotówkę. Powiedz o tym sposobie także sąsiadowi, do którego należy to zardzewiało i uszkodzone auto, które nie może być już dopuszczone do ruchu drogowego. Zwolni się miejsce na parkingu na nowy samochód i każdy będzie zadowolony.

Gdzie oddać stary, zepsuty lub uszkodzony samochód?

Nie wiesz, co zrobić z autem, które jest już stare, uległo ogromnej korozji czy uczestniczyło w kolizji drogowej? Pojazd ten nie nadaje się już do dalszego uczestniczenia w ruchu drogowym, bo może zagrażać niebezpieczeństwem innym uczestnikom? Oddaj samochód na tzw. szrot. Firma, która zajmuje się skupem aut, może także zezłomować je. Szrot samochodowy przyjmuje auta, które są już w całości bezużyteczne. Rozkłada je na części, by móc następnie sprzedawać je jako używane. Oczywiście, tylko te elementy, które nie są uszkodzone.

Złomowanie pojazdów na terenie Małopolski

Kupię Wszystkie Auta działając na terenie Małopolski bez przeszkód zezłomuje wszystkie pojazdy. Będą profesjonalną firmą, skupuje samochody w każdej dzielnicy Warszawy i dokonuje wszelkich formalności od ręki. Twoje auto stoi uszkodzone lub pordzewiałe na parkingu w dzielnicy Bemowo, Tarchomin, Praga, Żoliborz, Mokotów, Wola, Ursynów czy innej? Ta firma zabierze je lawetą, skąd tylko wskażesz w całym województwie małopolskim. Pojazd taki nie nadaje się już do dalszego użytkowania, dlatego warto je zezłomować i zyskać trochę gotówki. Każdy pieniądz się liczy w dzisiejszych czasach, więc to jest naprawdę dobre rozwiązanie. Złomowanie auta w Warszawie opiera się na następujących działaniach:

  • przesłanie zgłoszenia z opisem obecnego stanu pojazdu,
  • analiza i wycena przez firmę złomującą,
  • negocjacja ceny, jeśli jest taka potrzeba,
  • akceptacja oferty,
  • dokonanie transakcji poprzez zabranie samochodu i wypłata gotówki.

Formalności związane ze złomowaniem auta

Auto do kasacji może nadawać się z różnych przyczyn. W jego złomowaniu pomoże Ci profesjonalna firma, w której ręce oddasz swój samochód. Oprócz zabrania go fizycznie lawetą z miejsca wypadku bądź spod domu specjaliści wesprą w załatwieniu wszelkich formalności. Oznacza to, że będą mieli sporządzoną wcześniej umowę, którą należy tylko podpisać. Dodatkowo przygotowana gotówka zostanie wypłacona od razu.

Auto do kasacji – podsumowanie

Pożegnaj się ze swoim starym autem. Czas na nowe! Pordzewiały czy skasowany pojazd zezłomuj, zyskaj trochę pieniędzy i wybierz inne, którym będziesz bez przeszkód mógł poruszać się po drodze. Skup samochodu zabierze pojazd bez względu na to, w jakim stanie go zastanie. Od tego uzależniona jest tylko kwota, którą za niego otrzymasz. Złomowanie auta w Warszawie pozwoli na jego rozebranie i zostawienie elementów, które nadają się jeszcze do sprzedaży jako części używane do określonych modeli. Może być to np. przednia maska, którą trzeba będzie tylko polakierować, sprawne sprzęgło bądź radio. Auto do kasacji to nie znaczy, że całe trzeba zniszczyć. Można z niego wyodrębnić części, które się jeszcze komuś przydadzą.

Źródło zdjęć: freepik.com

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ