Folia ochronna na samochód

Każdy kierowca stara się użytkować swój samochód tak, by zachować jego wartość. Jednak nawet ostrożna jazda nie jest w stanie uchronić pojazd przed zniszczeniami. Drobne urazy, takie jak rysy czy zadrapania, powstają nawet na krótkich trasach, obniżając walory estetyczne lakieru. Czy inwestycja w folię ochronną to słuszna decyzja?

Gorący trend w branży motoryzacyjnej

Auto detailing zyskuje na popularności, a grono jego miłośników nieustannie rośnie. Coraz więcej jest osób, które decydują się na ochronę powłoki lakierniczej, a ich wybór pada na folię ochronną. Jej cienka warstwa skutecznie osłania powierzchnię pojazdu przed drobnymi zarysowaniami, szkodliwym działaniem środków chemicznych, warunkami atmosferycznymi, czy wreszcie owadami i ptactwem. Folia ochronna na samochód pełni funkcję tarczy, dzięki której auto nie traci na wartości.

Jaka jest trwałość folii ochronnej?

Folie ochronne na samochód dostępne są w kilku wariantach. Ich podstawową różnicą jest trwałość. Jedne z nich trzeba wymienić co 3 lata, inne co 7 lub więcej. Kwestię trwałości determinuje grubość folii oraz sposób jej aplikacji. Fachowcy, którzy pracują w renomowanych salonach car detailingu, muszą mieć rozległą wiedzę dotyczącą nakładania folii. W przeciwnym razie zaistnieje ryzyko uszkodzenia lakieru.

Nowością na rynku jest folia ochronna XPEL, która zasługuje na wyróżnienie. Produkt gwarantuje dożywotni system ochrony przed odpryskami, rysami i otarciami. Folia ma właściwości samoregenerujące, dzięki czemu jakiekolwiek urazy i drobne uszkodzenia nie wymagają wizyty u specjalisty. Usługa dostępna jest w salonie Bling Factory – firmie oferującej profesjonalny car detailing w mieście Olsztyn.

auto detailing

Folia ochronna na samochód – zalety

Zastosowanie folii ochronnej pozwoli zachować oryginalny wygląd pojazdu na wiele lat. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno w nowych autach (w tym również leasingowych), jak i tych, które mają już swoje lata, a ich blask nieco przyćmiły widoczne urazy w lakierze.

Folia ochronna jest elastyczna i bezbarwna. Stanowi permanentny rodzaj zabezpieczenia, dając gwarancję odporności. Folia wyróżnia się wysoką trwałością, a dzięki samoregeneracji skutecznie zabliźnia mikrouszkodzenia powstałe podczas użytkowania pojazdu. Oklejanie folii nie niszczy struktury lakieru; równie dobrze można ją ściągnąć w dowolnym momencie bez szkody dla karoserii.

Oklejanie folią to usługa, która dostępna jest wyłącznie w profesjonalnych salonach car detailingu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ