Przyczepy kempingowe wynajem

Wynajem przyczep kempingowych najpopularniejszy jest nad morzem i w centralnej Polsce, jednak w innych regionach kraju również można znaleźć takie punkty.

Wakacje zaplanowane odpowiednio wcześniej

Jeśli planujemy wakacje w przyczepie kempingowej, warto przygotować się do nich jeszcze przed wiosną. Wiele wypożyczalni już w styczniu otwiera zapisy na wakacyjny okres, a wypożyczać pojazdy można w okresie od maja do września.

Przyczepę można wynająć w profesjonalnej firmie lub od prywatnej osoby. Ogłoszenia wynajmu przyczep znajdziemy nawet na Allegro, jednak ofert tam jest niewiele w stosunku do konkretnych punktów.

Przyczepy kempingowe wynajemPrzyczepę można zarezerwować, wybrać interesujący nas model, a po uiszczeniu opłaty rezerwacyjnej czekać na upragniony wyjazd.

Ceny

Ceny wynajmu takich przyczep są uzależnione od typu i czasu, na jaki ma być wynajmowana. Za dobę są to kwoty już od 20zł do nawet 450zł. Oczywiście im wyższa cena, tym bogatsza wersja przyczepy.

Przy wynajmie na cały miesiąc kwoty wahają się w okolicach od 600 złotych do nawet 13 tysięcy. Takie ceny znajdziemy w firmie Manczak w miejscowości Stęszew Zamysłowo.

Niektóre wypożyczalnie mają dodatkowe wymagania, np. wiek wynajmującego minimum 20 lat oraz oczywiście prawo jazdy kategorii B. Nie zapomnijmy, że do wakacji z przyczepą kempingową jest nam potrzebny samochód z hakiem.

W Lubaniu wypożyczymy tylko nowe przyczepy kempingowe w cenie od 179 złotych za dobę w najtańszej wersji. Do tego można dokupić dodatkowe opcje, jak np. wypożyczenie bagażnika na rowery.

Będąc w Mścicach nad morzem można zawitać do wypożyczalni Auto Caravan, która posiada kilkanaście zarówno starszych jak i nowszych przyczep na wynajem. Ceny są tu różne, średnio od 120 zł za dobę w sezonie. Przyczepy można również wypożyczać poza sezonem i wtedy opłata za dobę przykładowej przyczepy wyniesie tylko 90zł.

Dodatkowe obowiązki związane z wypożyczeniem przyczepy

Samo wynajęcie przyczepy to nie wszystko. Należy pamiętać, że gotowanie w takim pojeździe odbywa się za pomocą butli gazowej, więc trzeba ją napełniać. Toaleta wymaga specjalnych środków chemicznych, o których również trzeba pamiętać. Co jakiś czas (ze względu na małą objętość dość często) należy opróżniać zbiornik na nieczystości.

Największe skupisko wynajmu przyczep kempingowych nad morzem jest w okolicach Mielna, Trójmiasta i Helu, a także nad Zalewem Wiślanym.

Na Mazurach nie będzie problemu z kempingiem w okolicach Olsztyna, poza tym w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Częstochowie, a nawet na Śląsku w Katowicach.

[Głosów:2    Średnia:1/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ