Myjnia ręczna Lublin

Czynna cały tydzień

W Lublinie samochód umyjemy na myjni ręcznej w SONAXie.

Tutaj zwykłe podstawowe mycie będzie nas kosztować od 25 zł.

Poza usługami standardowymi myjnia ręczna posiada usługi dodatkowe jak czyszczenie elementów aluminiowych i chromowanych, odnawianie i zabezpieczanie plastików zewnętrznych czy też doczyszczanie i zabezpieczenie felg oraz usuwanie drobnych rys powłoki lakierniczej.

Panowie zajmują się również czyszczeniem silnika na bieżąco też doradzają klientom, jakie metody warto zastosować przy ich samochodach.

Firma jest otwarta od poniedziałku do soboty do godziny 21:00 Natomiast w niedzielę działa do godziny 20:00. Jej lokalizacja mieści się pod adresem Aleja Spółdzielczości Pracy 36 w Galerii Olimp na parterze parkingu podziemnego.

Z mediami społecznościowymi

Na Alei Unii Lubelskiej 2 w Lublinie mieści się myjnia ręczna pod uroczo brzmiącą nazwą Fabryka Blasku.

Najtańsze zwykłe mycie będzie nas kosztować już od 30 zł. Myjnia posiada również większe pakiety. Czynna jest przez cały tydzień w niedzielę do 20:00 w pozostałe dni do 21:00

Myjnia ręczna LublinTa ręczna myjnia prowadzi dodatkowo Instagram oraz profil na Facebooku, gdzie można obejrzeć zdjęcia z bieżących prac.

Pięć stanowisk, dojazd do klienta

W Centrum Handlowym Atrium Felicity znajduje się myjnia samochodowa ręczna z 9 letnim doświadczeniem.

Myjnia dysponuje 5 stanowiskami, natomiast metodę jaką samochód ma być umyty klient wybiera sam, ewentualnie przy fachowej pomocy pracownika.

Myjnia posiada samoobsługowy parowy odkurzacz piorący, gdzie można prać oprócz również meble tapicerowane.

W tym miejscu również mamy możliwość zamówienia usługi umycia nadwozia i wysprzątania wnętrza samochodu, czy też wyprania go pod wskazanym przez klienta adresem.

To wszystko dzięki Ekologicznej myjni parowej. Nazwa myjni to Estyma, a umyć tu można samochód już od 30 zł.

W Lublinie przy ulicy 1-go Maja 12 znajduje się ręczna myjnia Paco. Zwykłe, najtańsze mycie auta będzie tu kierowcę kosztowało już od 25 złotych. Myjnia oferuje również mycie silnika na odpowiedzialność klienta w cenie 40 złotych, a także pranie tapicerki i dywanów.

Anncar mieszczący się w Galerii Orkana na parkingu podziemnym to myjnia ręczna, w której oprócz tradycyjnego mycia można zamówić również m.in. korektę lakieru czy renowację lamp.

Zwykłe najtańsze mycie będzie nas tu kosztować od 30 złotych. Firma zajmuje się również sewisem i sprzedażą opon oraz serwisem klimatyzacji.

[Głosów:2    Średnia:1.5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ