Myjnia ręczna Katowice

Zadziwiające, jak wiele jest myjni ręcznych w samych Katowicach. Nie sposób wymienić i opisać wszystkich, ale można skupić się na kilku z nich, by mieć jako taki pogląd na ten rodzaj usług.

Czego potrzebują kierowcy

Najbardziej poszukiwaną przez właścicieli aut usługą jest całościowe odkurzanie wnętrza samochodu. Taką oferują oczywiście wszystkie zakłady, a ich ceny trzymają się w przedziale między 10- 35złotych w zależności od miejsca.

Najdroższe jest zdecydowanie pranie tapicerki samochodowej. Nie dość, że trzeba auto zostawić na dłuższy czas, to jeszcze z kieszeni ulatuje spora kwota. Średnio w przedziale między 150 a 300 złotych.

Myjnia pana Tomasza

Patrząc na opinie Internautów, skupimy się najpierw na myjni ręcznej pana Tomasza Stojka. Dwa punkty w Katowicach zadbają o klientów zarówno na ulicy Bankowej 14, jak i Kopernika 30. Pod tym drugim adresem klienci znajdą nie tylko myjnię ręczną, ale też wulkanizację i klimatyzację.

Myjnia ręczna KatowiceW kwestii cen wszystko zależy od rodzaju usługi i wielkości auta. Mały samochód  umyty zostanie już w cenie 20 złotych. Mycie kompleksowe z hydrowoskiem zaczyna się od ceny 50 złotych.

Interesujący jest pakiet „Kupiłem/Sprzedaję Auto”, w którym jest w zasadzie wszystko co potrzeba tuż po zakupie auta, lub by przygotować je do sprzedaży, a więc mycie zewnętrzne, czyszczenie wewnętrzne, pranie tapicerki i woskowanie.

Taki pakiet kosztuje od 250 złotych, gdzie samo pranie tapicerki zakład wycenia na 150zł.

Zimowa oferta

Myjnia ręczna Lambo w Katowicach na ulicy Uniwersyteckiej 13 otworzyła na sezon zimowy dodatkową ofertę dla kierowców.

Poza kompleksowym myciem auta, w cenie 199 złotych pojazd zostanie zabezpieczony woskiem, a płyn do spryskiwaczy uzupełniony. Poza tym w pakiecie figuruje ochrona uszczelek i zabezpieczenie felg.

Ciekawostką na stronie tej myjni ręcznej jest podany orientacyjny czas mycia, tuż obok cen poszczególnych usług. Mycie zewnętrzne i wewnętrzne małego auta w cenie 55 złotych zatrzyma samochód w tym miejscu na godzinę.

W miejscu będzie można również w ciągu pół godziny umyć silnik auta  w cenie 100 złotych i tu bez znaczenia na wielkość pojazdu.

Auto zastępcze

Na ulicy Panewnickiej 166/1 myjnia ręczna Simply Ligota Panewniki postarała się o komfort kierowcy, który chciałby w czasie mycia samochodu coś załatwić. Myjnia oferuje odpłatne wynajęcie ich samochodu na czas mycia. Co ciekawe, cały proces mycia auta jest do wglądu klienta, opisany szczegółowo krok po kroku.

Praktycznie każda myjnia myje każdy rodzaj aut, od osobowych, przez dostawcze po busy włącznie.

[Głosów:12    Średnia:2.8/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ