szkoła jazdy

Jeśli chcemy zrobić prawo jazdy w Poznaniu, mamy do wyboru ponad sto szkół. W rankingu szkół superprawojazdy.pl na szczycie listy znajduje się Galant z siedzibą na ul. Newtona 2.

Tylko kategoria B

Szkoła oferuje kilka pakietów w różnych standardach cenowych, przy czym standardowa wersja na kategorię B kosztuje 1800 złotych. Płacąc jednorazowo możemy liczyć na 50 złotych zniżki. Szkoła nie przygotowuje do innych egzaminów niż w kategorii B.

W pakiecie najbogatszym w cenie 2500 złotych otrzymamy trzydzieści godzin teorii i tyle samo praktycznych, dodatkowo zajęcia z pierwszej pomocy z ratownikiem, podręczniki i płytę CD z testami, egzamin wewnętrzny, możliwość korzystania z placu manewrowego we własnym zakresie, a także eco-driving, czyli sztuka oszczędnej jazdy autem.

Zniżki dla uczniów

szkoła jazdyW V Liceum Ogólnokształcącym na ulicy Zmartwychwstańców 10 swoją siedzibę ma szkoła jazdy Lider Poznań. Najtańszy kurs podstawowy na jedyną dostępną kategorię B kosztuje tutaj 1899 złotych. Szkoła umożliwia płatność ratalną. Dla uczniów szkoła przygotowała zniżki.

Kursy na wszystkie kategorie oraz specjalistyczne

Ośrodek Szkolenia Kierowców w Poznaniu „Prawko” z siedzibą na ulicy Macieja Rataja 10 to jedna z najbogatszych ofert w tym mieście. Oprócz tradycyjnego prawa jazdy w kategorii B, szkoła oferuje wszystkie pozostałe możliwe kategorie, poza tym mamy tu możliwość zrobienia kursów ADR, a także specjalistycznych kursów jak obsługa wózków, pilarek czy podestów.

Szkoła Jazdy oferuje kurs prawa jazdy na kategorię B w cenie 1800 złotych. W tym otrzymamy trzydzieści godzin zajęć teoretycznych, tyle samo praktycznych, konsultacje instruktora, e-learning, materiały szkoleniowe, badania lekarskie oraz podstawienie auta na egzamin.

Szkoła ma swoje oddziały również w  Chojnicach oraz Kwilczu

Również Szkoła Jazdy Wierzbak w Poznaniu oferuje kursy na wszystkie kategorie. Firma działa od ponad 25 lat i ma swoją siedzibę na ulicy Poznańskiej 21. Najtańszy, standardowy kurs prawa jazdy kategorii B zrobimy tutaj w cenie 1600 złotych. Dodatkowe godziny można wykupić w cenie 60złotych za 1 godzinę jazdy.

OSK „Pegaz” z siedzibą na Al. Niepodległości 8A w Poznaniu, to Szkoła Jazdy na kategorię B. Kurs podstawowy kosztuje tutaj 1599 złotych i obejmuje 30 godzin teorii i tyle samo praktyki, dodatkowo zajęcia z ratownictwa medycznego, materiały dydaktyczne i egzamin wewnętrzny. Badanie lekarskie dodatkowo jest płatne 100 złotych. Kursanci jeżdżą zgodnie z zasadami eco-driving, samochodami tej samej marki, jaka jest wykorzystywana na egzaminie państwowym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ