Myjnia samochodowa Rzeszów

Na terenie Rzeszowa znajdziemy kilka myjni samochodowych, w tym bezdotykowe.

Dwa w jednym ręczna + bezdotykowa

Carwash24 to myjnia ręczna czynna w godzinach 08:00-20:00, a w soboty do 16:00. Jeśli ktoś woli dbać o swój samochód osobiście, myjnia posiada również na swoim terenie myjnię bezdotykową całodobową.

Najprostsze mycie podstawowe otrzymamy tu w cenie od 22 złotych. Klienci całkiem dobrze oceniają tę myjnie, niestety kilku z nich zdarzyło się, że auto wyjechało z mikrorysami. Myjnia samoobsługowa posiada rozmieniarkę banknotów, ale klienci narzekają na słabe odkurzacze i brak miejsca przy większej liczbie samochodów.

Myjnia z dodatkowymi usługami dla rowerzystów

Jedną z pierwszych myjni ręcznych w tym rejonie jaka powstała w 1995 roku jest Auto-Błysk, znajdujący się na ulicy M.C. Skłodowskiej 10. Myjnia samochodowa jest czynna w dni robocze oraz w soboty do godziny 15 i oprócz sprzątania aut, świadczy usługę serwisu opon i naprawy rowerów.

Myjnia samochodowa RzeszówW myjni można płacić kartą, a najtańsze zwykłe mycie zaczyna się od kwoty 20 złotych. Klientom podoba się poczekalnia i możliwość przechowywania opon. Na mycie warto się jednak umówić wcześniej ze względu na kolejki.

Myjnia z wulkanizacją

W myjni samochodowej MotoBlask umyjemy auto najtaniej od kwoty 20 złotych. Firma świadczy również usługi wulkanizacyjne, a także prowadzi sklep z ofertą filtrów i olejów. Miła obsługa i szybki czas realizacji rekompensują klientom konieczność wcześniejszej rezerwacji terminów.

W budynku PZMOTu na ulicy Reymonta 3 znajduje się myjnia samochodowa Alfa. Tutaj szóste mycie otrzymamy gratis.

Myjnia bezdotykowa

Dla fanów myjni samoobsługowych znajdzie się odpowiednia myjnia na ulicy Przemysłowe 18 w Rzeszowie. Choć jest to myjnia bezdotykowa, czynna jest w godzinach 6-22. Speed Wash posiada wiele stanowisk do odpowiedniego czyszczenia przeróżnych wybranych części swojego samochodu.

Automat do sprzedaży kosmetyków ułatwia organizację pracy, a kierowca odnajdzie tutaj naprawdę szeroki wybór oferty. Sama myjnia kosztuje złotówkę za pięćdziesiąt sekund mycia, odkurzacze kosztują 40 gr/1 minutę. Darmową usługą jest tutaj korzystanie z umywalki, przedmuchiwania i kompresora.

Na terenie myjni znajduje się również rozmieniarka banknotów, można kupić ściereczki, płyny zapachowe, a także uzupełnić płyn do spryskiwaczy. Dla wygody klientów jest również toaleta płatna 1zł. Ciekawostką jest osobne urządzenie do czyszczenia alufelg, a także osobne do prania tapicerki czy dywaników.

[Głosów:6    Średnia:1.2/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ