Myjnia samochodowa ręczna

Myjnia samochodowa ręczna ma więcej plusów niż minusów.

Dokładne mycie

Szczególnie istotne jest w takim miejscu dokładność, z jaką zostanie umyte każde auto. Ponieważ ręczna praca tego typu jest znacznie dokładniejsza niż jakichkolwiek automatów czy technik bezdotykowych. Ręka pracownika myjni dotrze w każdy zakamarek samochodu, wymyje każdy brud i wytrze dokładnie do sucha.

Jeśli będzie trzeba coś poprawić, żaden problem, bo człowiek patrzy na to co robi, myśli o każdej czynności, więc może na bieżąco reagować na każde niedociągnięcie.

Fachowość i profesjonalizm

W bardziej profesjonalnych myjniach pracownicy przechodzą dodatkowo szkolenia, które pozwolą im doradzić właścicielowi auta, na jakie zabiegi powinien się zdecydować, by utrzymać auto w czystości i jakości.

Myjnia samochodowa ręcznaOdpowiednio dobrane detergenty ochronią samochód na bardzo długo, a ich profesjonalizm przełoży się na zadowolonego, powracającego klienta. A o to przecież chodzi, by nie zniszczyć lakieru, nie porysować samochodu czy nie uszkodzić jakiegoś elementu. Niestety myjni ręcznych jest wciąż zbyt mało w stosunku do choćby tych samoobsługowych, czynnych całą dobę.

Tu kłania się również czas pracy takiej myjni. Trzeba się dostosować do godzin otwarcia zakładu, więc najlepiej na dłuższe i porządniejsze zabiegi umówić się wcześniej telefonicznie.

Dwa w jednym

Powierzenie auta myjni samochodowej ręcznej dodatkowo daje czas. Kierowca nie musi sam machać gąbką i ściereczką, wiec w tym czasie gdy jego auto pozbywa się brudu, on sam może pracować, lub załatwić cokolwiek w okolicy.

Często myjnie oferują samochody zastępcze, którymi można pojechać do swoich spraw i wrócić do umytego, lśniącego i przede wszystkim suchego auta. Oczywiście wypożyczenie zastępczego pojazdu kosztuje ekstra.

Tym bardziej, że czas mycia auta na myjni ręcznej jest znacznie dłuższy niż w myjni bezdotykowej czy automatycznej, już choćby przez sam fakt dbania o detale ważne dla klienta, czy ilość usług, które myjnia samochodowa oferuje poza samym zwykłym myciem.

Kompleksowe podejście

W ofercie takiej myjni znaleźć można mycie zewnętrzne i wewnętrzne, pranie tapicerki, woskowanie, mycie silnika czy też dodatkowe usługi zabezpieczające auto. Niektóre myjnie uzupełniają również płyny (najczęściej ten do spryskiwaczy), jednak jest to jeszcze dość mało popularna usługa.

Koszt

Jeśli na myjni bezdotykowej jesteśmy w stanie umyć samochód już za 5 złotych, to na myjni samochodowej ręcznej w tej kwocie nie zmieści się niestety nawet zwykłe zewnętrzne mycie, nie wspominając już o usługach dodatkowych.

 

[Głosów:1    Średnia:3/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ