Myjnie bezdotykowe Wrocław

Bardzo wysoką oceną kierowców może poszczyć się myjnia bezdotykowa we Wrocławiu na ulicy Ślicznej 50.

Dobra szczotka, uczciwy właściciel

Klientom podoba się obecność szczotki, którą można dokładnie domyć samochód, dobrej jakości wosk oraz uczciwość właściciela myjni, a zwłaszcza jego postawa, gdy automat zjada monety.

Myjnia bezdotykowa jest zadbana, elementy wymagające wymiany są wymieniane, natomiast piana dobrze myje. Jest też rozmieniarka do banknotów, choć można płacić kartą.

Jedynym minusem jest brak wystarczającej ilości miejsca wokół myjni na manewry, zwłaszcza, gdy jest duży ruch.

Ceny przystępne, umycie całego samochodu osobowego to koszt poniżej 10 złotych.

Karty abonamentowe, duże kolejki

Na ulicy Krakowskiej 124 we Wrocławiu kierowcy znajdą z kolei myjnię bezdotykową z trzema stanowiskami. Jest to również bardzo wysoko oceniana myjnia, a największym plusem jest stężenie piany i duże ciśnienie w myjce.

Myjnie bezdotykowe WrocławNiestety w tej myjni nie zapłacimy kartą. Zamiast tego myjnia zaopatrzona jest w rozmieniarkę do banknotów. Dla stałych klientów firma wprowadziła karty abonamentowe, dzięki którym nie trzeba mieć przy sobie drobnych za każdym razem.

Klienci narzekają jedynie na duże kolejki, ale jakość mycia auta rekompensuje ten czas. Właściciel reaguje na bieżąco na wszelkie sugestie klientów, więc w razie problemów śmiało można do niego zadzwonić. Numer telefonu znajduje się przy każdym stanowisku.

Sieć myjni bezdotykowych

CMK myjnie we Wrocławiu to sieć myjni samoobsługowych, które produkuje firma wrocławska. Obecnie można znaleźć dwie myjnie pod ich logo, jedną na ulicy Krakowskiej, a drugą na ulicy Strzegomskiej.

Myjnie szczycą się pięcioma, a nawet sześcioma programami, jednak kierowcy znajdują tu kilka powodów do narzekań. Przede wszystkim mało miejsca i zbyt krótki czas na umycie auta. Woda nie zawsze jest gorąca, a to niestety skutkuje niedomywaniem.

Są również zadowoleni klienci, którzy chwalą sobie osobną dyszę do piany i możliwość umycia osobówki już za 5złotych bez konieczności szczotkowania auta, bo wystarcza wysokie ciśnienie.

Z opinii Internautów wywnioskować można, że kierowcy wolą punkt na ulicy Krakowskiej.

Kolejną myjnię bezdotykową we Wrocławiu można znaleźć na ulicy Mysłowickiej 47. Plusem jest tutaj możliwość płacenia kartą.

Ze względu na miejsce ciężko będzie umyć tutaj duży pojazd, typu bus towarowy. Kolejki są krótkie, a samochód można umyć szybko i w miarę tanio. Dobry odkurzacz oraz mocna piana uzupełniają ofertę.

 

[Głosów:16    Średnia:2.8/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ