Przyczepy Świdnik

W produkcji przyczep specjalizuje się firma Tema, która działa na rynku świdwińskim od ponad 20 lat. Przez ten czas stworzyli ponad 100 tysięcy przyczep, w tym również na rynki zagraniczne. Oprócz gotowych modeli, firma produkuje przyczepy pod indywidualne zamówienia.

Siedziba firmy mieści pod adresem Al. Lotników Polskich 1.

Przyczepy o różnym przeznaczeniu

W ofercie Tema można znaleźć kilka różnych serii przyczep. Między innymi serię lekkich przyczep ze składanym dyszlem, serię przyczep lekkich wzmocnionych, serię przyczep ciężarowych z hamulcem najazdowym, przyczepy podłodziowe, czyli seria do transportu jachtów i łodzi, serię do transportu samochodów, a także motocykli i quadów, serię przyczep ciężkich do przewozu sprzętu budowlanego, oraz przyczepy transportowe z burtami z sklejkowymi.

Przyczepy ŚwidnikBogata oferta

Wszystkie dostępne przyczepy można obejrzeć na stronie internetowej. Znajdziemy tam również informacje dokładne o konkretnych modelach, seriach do jakich  należą i dane techniczne. Oprócz wymiarów i specyfikacji podwozia i nadwozia, jest taka możliwość,  przyczepa ma również dostępne wersje nadwozia, jak standard, burty bis, burty triple, burty krata, pokrowiec, plandeka i pokrywa.

Części i dodatki

Podzespoły wykorzystywane przy produkcji przyczep pochodzą od takich producentów jak AL.-KO, Fristom, Knott, Spp czy Waś.

Firma produkuje również wyposażenie dodatkowe, jak np. wspornik koła zapasowego czy blokator koła.

Ponadto firma dysponuje częściami do swoich produktów a także serwisem dostępnym praktycznie w całej Polsce. W każdym województwie jest przynajmniej jeden punkt dystrybucji i serwisu. Przyczepy tej firmy można kupić również w Castoramie, Leroy & Merlin oraz Mrówce.

Dystrybucja w kraju i za granicą

Za granicą sprzedaż przyczep dostępna jest w Anglii, Niemczech, Szwecji, Białorusi, Rosji, Francji i Rumunii. Osobom zainteresowanym zakupem przyczepy w którymś z tych krajów, firma poleca bezpośredni kontakt mailowy ze wskazaniem na odpowiedni kraj, a w mailu zwrotnym otrzymamy adres najbliższego dealera.

Na rynku polskim firma również nie prowadzi sprzedaży detalicznej, więc o adres najbliższego dystrybutora warto zapytać mailowo lub telefonicznie.

W Internecie można ponadto znaleźć wiele ofert używanych przyczep, a na Allegro również nowych. Niestety o cenach trudno tutaj mówić, gdyż każda przyczepa to zupełnie inny zakres cenowy, w zależności od przeznaczenia, modelu czy wieku. Najtańszą, zwykłą przyczepkę samochodową można kupić średnio w cenie około 1,5 tysiąca złotych. Oczywiście nową.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ