Nowa odsłona usług kurierskich

Wydawałoby się, że w zakresie usług kurierskich trudno już o rozwiązania, które mogą jeszcze w znaczący sposób je usprawnić i uczynić atrakcyjniejszymi dla klientów. Okazuje się jednak, że można, a platforma logistyczna to doskonałe rozwiązanie dla firm korzystających z usług kurierskich.

Rynek usług kurierskich w ostatnich latach został poddany licznym zmianom i rozwojowi, dzięki czemu klienci mają szerszy wybór usług, ich ceny są niższe, a jakość coraz bardziej zadowalająca. Jedną z najważniejszych kwestii dla klientów firm kurierskich jest możliwie największa prostota i minimalizm wszelkich, związanych z wysłaniem paczki formalności. W dalszej kolejności stoi oczywiście cena za taką usługę oraz czas jej doręczenia do adresata. Na przeciw tym wyzwaniom wyszła firma eEpaka.pl, oferująca swoim klientom usługi platformy logistycznej, za pośrednictwem której możliwości kurierskie stają się niemal nieograniczone.

Co to takiego?

Epaka.pl to nowoczesny operator logistyczny specjalizujący się w wysyłaniu paczek i przesyłek na terenie całego kraju, a także za granicą. Firma oferuje swoim klientom rodzaj platformęy wysyłkowąeej, współpracując z czołowymi polskimi i światowymi liderami w branży kurierskiej jak UPS, DPD, Inpost, FedEx, a także Paczkomaty, Paczka w Ruchu, Geis, DHL i Poczta Polska. Dzięki tej współpracy eEpaka.pl oferuje swoim klientom maksimum usług kurierskich dostępnych obecnie na świecie w najlepszym jakościowym wydaniu. Pozwala to również na zaproponowanie klientom najbardziej atrakcyjnej ceny za oferowane usługi. Platforma logistyczna eEpaka.pl oferuje swoim klientom ponad 200150 stacjonarnych placówek w całej Polsce, dzięki czemu stale zwiększa się liczba codziennie obsługiwanych przez firmę klientów.

Jakość i prostota

Epaka.pl dzięki współpracy z liderami branży kurierskiej oferuje swoim klientom wysoki poziom świadczonych usług, połączony z przystępną ceną oraz krótkim terminem dostawy paczek. Firma oferuje również bardzo elastyczne i wygodne warunki współpracy dla klientów. Jednym z rozwiązań jest zaniechanie stosowania opłaty abonamentowej dla stałych klientów, a rozliczanie się z nimi jedynie za faktycznie zrealizowane wysyłki. Dodatkowo stali klienci otrzymują regulanie i co najważniejsze – darmowo – materiały niezbędne do zapakowania przesyłek. Epaka.pl to jednym słowem tani kurier, który szybko i sprawnie dostarczy paczkę do wskazanego punktu. Minimalizacja formalności sprawia, że współpraca z tą firmą jest nie tylko korzystna pod względem finansowym, ale przede wszystkim bardzo wygodna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ