smary techniczne

Smarowanie elementów narażonych na wysokie obciążenia i szkodliwe dla powierzchni tarcie jest jednym z najważniejszych elementów dbania o dobrą kondycję urządzenia. Jeżeli nie będziemy robić tego regularnie może doprowadzić to do licznych problemów i nieprzyjemnych konsekwencji. Smary techniczne pełnią wiele funkcji, przyczyniając się do spowolnienia zużywania się elementów maszyn, zmniejszenia wydzielania temperatury i zapobiegania korozji. W trosce o swój sprzęt mechaniczny polecamy sięgnąć po najwyższej jakości smary od VMPAuto.

Smary techniczne o różnym zastosowaniu – kompleksowa ochrona

Stosowanie smaru pozwala uzyskać powłokę, która zagwarantuje znakomity poślizg podczas pracy. Jest to konieczne w wielu różnego rodzaju mechanizmach, w których występuje tarcie. W przeciwieństwie do olejów, które często stosowane są w celu uzyskania podobnego efektu, nie mają one wodnistej konsystencji, dzięki czemu zdecydowanie lepiej trzymają się powierzchni.

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz produkty najwyższej jakości takie jak:

  • Smary do samochodów
  • Smary do motocykli
  • Smary do ciężarówek
  • Smary do rowerów
  • Smary do maszyn budowlanych
  • Smary dla przemysłu spożywczego
  • Smary do maszyn górniczych

Dodatki do oleju –  regeneracja i ochrona przed zużyciem silnika i skrzyni biegów

Specjalnym rodzajem produktów przeznaczonych do ochrony mechanicznych części w samochodzie są dodatki do oleju. Działają one na tej samej zasadzie do smaru, dają jednak możliwość dotarcia do powierzchni, gdzie występuje bardzo duże tarcie, poprzez zmieszanie ich z olejem do silnika, lub skrzyni biegów. Zawarte w nich cząsteczki aktywują się w miejscach największego tarcia pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia, a następnie wypełniają mikrouszkodzenia metalowej powierzchni. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić urządzeniu regenerację w bardzo wygodny sposób, bez konieczności jego demontażu. W ofercie sklepu VMPAuto znajdziesz dodatek do automatycznej skrzyni biegów, manualnej skrzyni biegów, do oleju silnikowego oraz diesla.

Oferta VMPAuto – postaw na smary doskonałej jakości

Dostępne na naszej stronie smary techniczne posiadają  skład precyzyjnie dobrany i przetestowany wielokrotnie, pozwalający uzyskiwać doskonałe efekty. Nasze produkty pozostają niewrażliwe na działanie wysokich temperatur i wilgotności, dzięki czemu zapewniają ochronę pojazdom nawet w czasie ekstremalnych przeciążeń i bardzo trudnych warunków. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów – http://vmpauto.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ