wygodny leasing

Leasing to najbardziej atrakcyjna i najlepiej dostępna forma zakupu samochodu dla firmy (i nie tylko). Daje swobodę finansową przy wyborze marki. Nawet, jeśli marzy się o nowym modelu BMW, leasing pomaga w spełnieniu tego marzenia.

Skrócona procedura

Decydując się na samochód, np. marki BMW leasing jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Wynika to przede wszystkim z uproszczonej procedury. Minimum formalności, mniejszy zakres weryfikacji możliwości budżetowych przedsiębiorcy i kondycji finansowej firmy sprawia, że cała procedura trwa nie dłużej, niż kilka dni. Obecnie poza wnioskiem najczęściej nie trzeba już składać żadnych dodatkowych dokumentów. Jeśli na drodze do podpisania umowy leasingowej pojawiają się jakiekolwiek trudności, doradca w wybranej firmie pomoże i przeprowadzi przez całą procedurę. Jest to szczególnie pomocne w przypadku małych firm, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia w załatwianiu tego rodzaju formalności. Podpisanie umowy leasingowej jest zdecydowanie bardziej uproszczone, niż kredyt, dlatego to właśnie leasing jest opcją bardziej opłacalną i korzystną dla klienta.

Najlepszy na drogie auto

Dzięki możliwości ustalenia wielkości wpłaty własnej oraz czasu trwania leasingu osoby dysponujące niewielkim budżetem mogą pozwolić sobie na najlepsze modele samochodów, w tym m.in. na BMW. Leasing nie powoduje zamrożenia określonej kwoty, tak jak to się dzieje w przypadku kredytu, dlatego jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które nie dysponują dużym budżetem. W ten sposób mogą zakupić nawet drogi model BMW. Leasing pomaga odciążyć firmę z tego wydatku. Warto podkreślić, że niezależnie od wybranego modelu samochód to również inwestycja. Wybierając BMW zyskuje się pewność, że auto będzie dobrze służyć na lata – także po zakończeniu umowy leasingowej, jeśli zdecyduje się na jego wykup.

Zastanów się przed zakupem

Decydując się na zakup BMW leasing wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Należy jednak pamiętać, że w umowie leasingu często pojawia się zapis dotyczący konieczności serwisowania auta w autoryzowanych punktach, a części zamienne powinny być oryginalne. Choć BMW nie wymaga częstych napraw, to wymieniając zużyte części konieczny będzie zakup oryginalnych elementów, dlatego wybierając BMW w leasingu warto sprawdzić, jakie obowiązki pojawiają się po stronie leasingobiorcy, jeśli chodzi o naprawę i przeglądy. Nie należy się jednak zniechęcać, ponieważ w dalszym ciągu jest to najtańsza możliwość posiadania samochodu wysokiej klasy.

Leasing stanowi doskonałą alternatywę dla kredytu. Dzięki mniejszym wymaganiom i łatwiejszym procedurom, nawet mniejsze firmy mogą sobie pozwolić na zakup dobrego i reprezentacyjnego samochodu. W ten sposób można kupić nowy model BMW, bez nadmiernego obciążania kosztami firmy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ