Oximo wycieraczki

Jazda bez wycieraczek w czasie deszczu czy opadów śniegu jest praktycznie niemożliwa. Widoczność zerowa, o wypadek nietrudno.

Polski producent wycieraczek

W Polsce mamy swojego własnego producenta wycieraczek. Jest nim firma Oximo z siedzibą w Gdyni, działająca od 2009 roku teraz już nawet w Europie.

Oximo produkuje wycieraczki do praktycznie każdego modelu samochodu, jaki jeździ po europejskich drogach. Samych linii produktowych jest dwanaście. Wszystkie modele są bardzo ładnie omówione, a poszczególne zdjęcia pozwolą przyjrzeć się im z bliska przed zakupem.

Profesjonalna oferta

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty, a na każdym opakowaniu znaleźć można modele samochodów, do jakich pasują wycieraczki trzymane akurat w dłoni.

Oximo wycieraczkiW opinii klientów wycieraczki są solidnie wykonane, dobrze dopasowane i chronione przy transporcie. Montaż wycieraczki jest łatwy i szybki, a sama wycieraczka dobrze przylega do szyby i jest bardzo opływowa.

Materiał

Wycieraczki Oximo wykonywane są z mieszanki silikonowo- kauczukowej, a części metalowe z wytrzymałej stali ocynkowanej. Najbardziej popularne są wycieraczki Oximo Silicon Line, natomiast do wszystkich modeli aut pasować będą płaskie wycieraczki Aero.

Bogata w niezbędne informacje strona internetowa

Oximo nie należą do najtańszych na rynku, ale też nie zabijają ceną. Firma nie sprzedaje produktu bezpośrednio odbiorcom detalicznym, jednak producent zadbał o to, by jego wycieraczki były łatwo dostępne. Na swojej stronie umieścił wyszukiwarkę, gdzie po wpisaniu kodu pocztowego lub miejscowości pokażą się wszystkie sklepy i hurtownie motoryzacyjne posiadające w ofercie wycieraczki Oximo. Można je również kupić oczywiście na Allegro.

Na tej samej stronie znajdziemy również wyszukiwarkę wycieraczek. Wystarczy wpisać markę i model auta, rok produkcji oraz wersję nadwozia, by serwis automatycznie podpowiedział, jaki model wycieraczek będzie idealnie pasował do naszego samochodu. Wyszukiwarka działa szybko, sprawnie i podaje wszystkie możliwe pasujące typy.

Poza tym w razie problemów z montażem wycieraczki firma zadbała o pomoc swoim klientom umieszczając na swojej stronie filmy instruktażowe. Filmiki są króciutkie, ale też fachowo i dobrze wyjaśnione.

Sam producent radzi wymieniać wycieraczki dwa razy w roku: tuż przed zimą i na wiosnę. Mimo, że wycieraczki są przedstawiane jako dobre na każde warunki pogodowe, to jednak jest to element eksploatacyjny wozu, od którego jakości często zależy życie kierowcy i pasażerów.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ