Profesjonalna autokasacja

0
859

Kiedy nasze auto ulegnie kolizji na tyle poważnej, że jego dalsza eksploatacja nie będzie już możliwa, lub po prostu auto jest na tyle stare, że czas wymienić je na nowe, pojawia się kłopot, co zrobić ze starym autem? Najlepiej zajmą się tym specjaliści z profesjonalnego punktu skupującego samochody używane i uszkodzone.

Gdy nasze auto ulegnie wypadkowi lub poważnej kolizji, której skutki będą na tyle poważne, że dalsza eksploatacja będzie niemożliwa, zaś koszty naprawy zbyt wysokie powstaje problem w postaci tego co z takim autem zrobić. Podobnie jest w sytuacji, gdy posiadamy wiekowy pojazd, którego żywot powoli dobiega końca, a jego dalsza naprawa jest po prostu nieopłacalna. Na pomoc w takich sytuacja przychodzi firma Auto Kurek CarGryf, oferująca swoim klientom profesjonalne złomowania i kasację pojazdów wszelkiego typu, a także profesjonalny ich demontaż.

Skup 24-ro godzinny

Firma Auto Kurek CarGryf to przedsiębiorstwo zajmujące się skupem pojazdów osobowych, ciężarowych oraz autobusów wszelkich marek, zarówno w stanie idealnym, ale także uszkodzonych oraz powypadkowych. Każdy pojazd jest poddawany indywidualnej wycenie w zależności od stanu w jakim się znajduje. Firma zlokalizowana jest na terenie Szczecina, lecz swoje usługi świadczy również w pozostałych rejonach województwa zachodniopomorskiego. Jedną z największych zalet przedsiębiorstwa jest fakt, że jest ono otwarte dla klientów 24 godziny na dobę, dzięki czemu klienci mogą liczyć na serwis o każdej porze dnia i nocy. Jest to szczególnie korzystne, gdy auto ulegnie kolizji i nie nadaje się już do użycia. Wówczas zamiast ponosić koszty związane z wynajmem lawety oraz kosztami postoju na parkingu, możemy takie auto sprzedać od ręki. Dane kontaktowe firmy odnajdziesz na stronie firmy https://cargryf.pl/skup-aut/.

Profesjonalny skup

Głównym filarem działalności firmy Car-Gryf są usługi związane ze skupem oraz złomowaniem aut. Firma dysponuje licencjonowaną stacją demontażu pojazdów, która jest wpisana na listę Wojewody Zachodniopomorskiego pod numerem 13-tym. W siedzibie zakładu można nie tylko sprzedać stare lub uszkodzone auto ale również dokonać jego kasacji, wycofując je z eksploatacji. Firma oferuje ponadto sprzedaż używanych części, dzięki czemu w atrakcyjnej cenie klienci mogą nabyć niekiedy kosztowne w oryginale podzespoły do swoich samochodów. Jak już wspomniano, Car-Gryf oferuje skup oraz demontaż każdego rodzaju i typu pojazdu, od aut osobowych po auta dostawcze, ciężarowe, a nawet autobusy. Ponadto firma prowadzi skup aut zabytkowych oraz luksusowych. Warto zaznaczyć, że klienci otrzymują natychmiastową wypłatę pieniędzy za sprzedane auto, również w przypadku sprzedaży aut luksusowych o dużej wartości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ