Salon Audi Lublin

Dla miłośników audi, idealnym miejscem będzie odwiedzenie salonu w Świdniku. W samym Lublinie nie ma niestety żadnego dilera, natomiast w położonym na obrzeżach miasta Świdniku, jak najbardziej. Salon nazywa się Autohaus Otto i mieści się na ulicy Piaseckiej 16.

Otwarte codziennie poza niedzielą

Firma jest otwarta dla klientów w godzinach 9:00-18:00 od poniedziałku do piątku, a także w soboty w godzinach od 10:00-15:00. Obok salonu działa również serwis czynny również w takich samych dniach jak salon, jednak o godzinę krócej.

Salon z serwisem

W tym salonie audi kupimy samochody marki audi nie tylko nowe, lecz także używane. Salon sprzedaje również ubezpieczenia swoich produktów, a także udziela kredytów. Działając przy salonie serwis świadczy usługi napraw serwisowych, a także blacharsko-lakierniczych.

W salonie znajdziemy praktycznie wszystkie poszukiwane modele audi, zarówno nowsze, jak i starsze.

Salon Audi LublinDopracowana strona internetowa

Plusem jest dokładne omówienie każdego modelu na stronie. Dołączone są również zdjęcia, dzięki czemu osoby mnie zorientowane w świecie samochodów audi nie musza szukać osobno zdjęć tych samochodów.

Przy każdym modelu jest podana również cena, cechy każdego modelu, jego wymiary i informacje o gwarancji. Konfigurator pozwoli oszacować końcowy efekt łącznie z ceną upragnionego modelu, a galeria pozwoli przyjrzeć się dokładniej każdemu pojazdowi.

Na raty

Dla kientów indywidualnych, a także dla przedsiębiorców, salon audi przygotował ofertę finansowania, czyli innymi słowy różnych możliwości zakupu samochodu. Salon proponuje leasing konsumencki, co jest nowością, bo dotychczas leasing był skierowany jedynie dla firm.

Jeśli słowo leasing odstrasza, lub nie jest przekonywujące, salon posiada również ofertę kredytową na promocyjnym oprocentowaniu bez prowizji bankowej.

Pakiety serwisowe

Ciekawe w ofercie tego salonu audi są pakiety przeglądów serwisowych. Dzięki co miesięcznej opłacie, zakupiony samochód będzie pod ciągłą kontrolą techniczną, zwłaszcza w zakresie wymiany filtrów, świec, oleju czy płynów. Firma oferuje również pakiet poszerzony, w którym dodatkowo otrzymamy wymianę klocków i tarcz hamulcowych oraz sprzęgła i piór wycieraczek.

Ubezpieczenie

Kupując samochód w tym salonie audi warto zainteresować się również ubezpieczeniem audi. Oprócz tradycyjnych ubezpieczeń komunikacyjnych, możemy pokusić się o ubezpieczenie kosztów napraw, a także wiele innych. Wszystko dokładnie omówi nasz Opiekun w salonie audi, zwłaszcza, że nie są to produkty stałe i ich ceny oraz zawartość może ulec zmianie.

[Głosów:4    Średnia:2.5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ