Myjnie ręczne Warszawa

Patrząc tylko pobieżnie na mapę Warszawy, już na pierwszy rzut oka zobaczyć można około piętnastu myjni ręcznych. Ulokowane są głównie w centrum, po prawej stronie Wisły, jednak kilka z nich zabłąkało się również na obrzeża.

Myjnie polecane przez Internautów

Szczególnie polecane przez kierowców są ręczne myjnie  w Warszawie na ulicach Orląt Lwowskich, a także Połczyńskiej. W Internecie krążą opinie, że w tych miejscach panowie potrafią zadbać o auto z szacunkiem. Zwłaszcza, gdy wraz z przekazaniem kluczy do auta zostanie przekazana informacja, że auto jest po tzw. detalingu.

Kolejnym miejscem, do którego warto zajrzeć jest Carwellness na ulicy Biedronki. Ta ręczna myjnia uchodzi za tanią i całkiem dobrą, a oferta jest ciekawie wyważona. Panowie oferują zarówno mycie wnętrza jak i z zewnątrz. Dodatkowe usługi jak mycie silnika (w cenie już od 50zł) czy zabezpieczenie auta sprawiają, że kompleksowe podejście do klienta przyciągnie go z powrotem.

Myjnie ręczne WarszawaUsługi w pakietach

Z kolei w myjni ręcznej na ulicy Towarowej znaleźć można przyjemne pakiety usług. Małe auto fachowcy umyją w standardzie już za 80zł. Taki prosty pakiet standard to oczywiście mycie z zewnątrz, odkurzanie i czyszczenie plastików, nie zapominając też o przejrzystości bardzo ważnych dla dobrej jazdy szyb.

Najdroższa figurująca w cenniku pozycja to pakiet full, który wyciągnie z kieszeni kierowcy siedemset złotych, jednak auto zostanie przygotowane na tip top.

Poza standardowym pakietem otrzymamy twardy wosk, usługę o uroczo brzmiącej nazwie „niewidzialna wycieraczka”, a także dodatkowo pranie tapicerki, w które również raz na jakiś czas warto zainwestować.

Kolejki (nie)mile widziane

Choć kolejki gdziekolwiek są uciążliwe i drażnią wiele osób, świadczą często o profesjonalizmie.

Z pewnością nie jest dobrym pomysłem odwiedzenie „w ciemno” myjni ręcznej na Alei Wilanowskiej. Tam najlepiej zarezerwować sobie termin telefonicznie. Plusem tej myjni na pewno jest obecny przy pracownikach kierownik zmiany, czuwający nad wszystkim.

Za zwykłe umycie karoserii i wytarcie do sucha właściciel auta osobowego zapłaci 35zł. Biorąc pod uwagę wcześniejsze myjnie, gdzie podejście do auta było bardziej kompleksowe, niestety myjnia do najtańszych nie należy, nawet jak na Warszawę.

Super błysk i zero zacieków

Na ulicy Racławickiej znajduje się myjnia ręczna Super Błysk. Kierowcy, którzy tam trafią za umycie samochodu zapłacą 30zł, a panowie na pewno przyłożą się do dokładnego wytarcia auta. Przecież nikt nie lubi, gdy mu woda po myjni kapie z każdej strony.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ