Prawo jazdy Częstochowa

Decydując się na kurs prawa jazdy w Częstochowie, warto przyjrzeć się ofertom różnych szkół.

Zniżki dla osób uczących się

Ceny wyglądają podobnie, natomiast warto być uczniem, bo większość szkół oferuje dla tej grupy społecznej zniżki.

Centrum Szkolenia Kierowców Progress pod adresem Alei NMP 33 oferuje kurs na prawo jazdy kategorii B już w cenie 1500 złotych. Jeśli jest się uczniem, cena ta maleje o sto złotych, natomiast ciekawostką jest kurs tej samej kategorii, ale na skrzynię automatyczną.

Prawo jazdy CzęstochowaCena takiego kursu jest o sto złotych wyższa od kursu standardowego. Jeśli komuś zależy na czasie może zdecydować się na kurs ekspresowy, ale też cena jest odpowiednio wyższa, czyli 1700 złotych. Kurs taki trwa trzydzieści dni.

Szkoła oferuje rozłożenie płatności na raty, jedynym warunkiem jest końcowe rozliczenie najpóźniej w dniu ukończenia kursu. Warto wspomnieć, że ta szkoła utrzymuje wysokie miejsce w rankingu szkół na prawo jazdy w Częstochowie.

Możliwość zrobienia przerwy

W szkole na ulicy Nowowiejskiego można zrobić kurs prawa jazdy w cenie 1550 złotych, natomiast uczniowie płacą znów o sto złotych mniej.

Zaletą jest tu niewątpliwie możliwość wybrania dowolnego terminu rozpoczęcia kursu przez kursanta, a także zrobienia sobie tzw. „wakacji”, czyli przerwy w nauce. Po powrocie można dokończyć kurs od momentu, w którym został przerwany.

W powyższych szkołach można zrobić kurs prawa jazdy nie tylko na kategorię B. Natomiast szkołą, której głównym profilem jest właśnie ta kategoria jest z pewnością Ośrodek Szkolenia Kierowców Abes na ulicy Focha 18/2 w Częstochowie.

Tutaj prawo jazdy można zrobić za 1400 złotych bez względu na status ucznia. Szkoła dodatkowo oferuje warsztaty dla instruktorów w cenie 200 złotych za osobę.

Najwyższa lokata w rankingu szkół

Drugą szkołą z bardzo wysoką (obecnie najwyższą) lokatą w rankingu szkół na prawo jazdy  w Częstochowie jest OSK Pluta z ulicy II Alei N.M.P. 35. Ośrodek posiada symulator, w którym kursant poczuje się jak w prawdziwym samochodzie, zanim jeszcze do takiego wsiądzie.

Cena za kurs na kategorię B wynosi tutaj 1400 złotych, dodatkowo można też zrobić kurs prawa jazdy na kategorię A1, A2 oraz A.

Jedną ze szkół, która oferuje kursy na wszystkie kategorii prawa jazdy jest również Adrom z ulicy Daszyńskiego 12/1.

Szkoła również posiada symulatory i oferuje płatność na raty. Natomiast ciekawostką jest tutaj fakt, że prawo jazdy kategorii D można zdawać na tym samym autobusie, na którym kursant uczył się poruszać po drodze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ