Auto szrot Lublin

W Lublinie jest przynajmniej siedem punktów, gdzie można znaleźć używane części. Między innymi na tzw. szrotach.

Firma „Kubuś” zajmuje się kasacją pojazdów, skupem i złomowaniem. Punkt znajduje się na ulicy Bazylianówki 48a w Lublinie i czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00, oraz w soboty w godzinach 8:00-14:00.

Ten auto szrot ma naprawdę niezłe opinie wśród Internautów, a za niektóre samochody można otrzymać dobrą cenę. Bez problemu firma jest w stanie również odebrać pojazd od właściciela własną lawetą. Oprócz złomu punkt przyjmuje również makulaturę i elektrośmieci, a większość klientów chwali sobie ceny, jakie złomowisko proponuje. Można tam również znaleźć dobre, używane części do swoich samochodów w przystępnych cenach.

Niektórym klientom nie podobała się obsługa, zdarzyły się słabsze, nieprzychylne właścicielom wyceny, a także nieodebranie auta w wyznaczonym dniu i miejscu, jednak są to podobno sporadyczne przypadki.

W Lublinie na ulicy Władysława Kunickiego 57 czynny jest punkt skupujący samochody za gotówkę. Firma skupuje również samochody, które nie sa w stanie na miejsce przyjechać własnymi siłami, ponieważ na zlecenie klientów odholowuje samochody. Wystarczy zadzwonić i omówić szczegóły transakcji. Dzwonić można o każdej porze na numer komórkowy.

Auto szrot LublinNa ulicy Krochmalnej działa Autozłom, skup i sprzedaż używanych pojazdów Piech T. Również duży auto szrot można znaleźć na ulicy Poligonowej, mieszczący się w dużej hali. Niektórzy mechanicy zaopatrują się w części na szrocie na ulicy Głuskiej 3, zgodnie z opiniami, jest tam dużo dobrych części. Szczególnie do samochodów marki Opel i Ford.

Wiele części używanych można również znaleźć na ulicy Tęczowej 149 u Pana Marcina, punkt jest czynny od poniedziałku do piątku.

W razie problemów ze znalezieniem odpowiedniego punktu kasacji pojazdów, lub kłopotach przy poszukiwaniu części do własnego samochodu, polecamy również skorzystać z Kasacji Pojazdów Lublin.

Firma utrzymuje kontakt z ponad czterema tysiącami różnych warsztatów, sklepów, złomowisk i innych tego typu punktów w całej Polsce, a wyszukiwarka części pod adresem internetowym moto2.pl pomoże dokładnie wyszukać brakującą część.

Jeśli ktoś nie ma ochoty na samodzielne wyszukiwanie części, wystarczy zadzwonić na infolinię, a pracownicy firmy wszystko zrobią za nas. Jedynym mankamentem jest fakt, że przy wyszukiwaniu na stronie, zrobimy to zupełnie za darmo. Dzwonić na infolinię niestety jest to usługa płatna za każdą minutę połączenia.

[Głosów:75    Średnia:2.5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ