Auto Szrot Kielce

Jeśli potrzebujemy części lub chcemy zezłomować stary samochód w Kielcach, znajdziemy ku temu kilka miejsc.

Od 1992 roku przy ulicy Karskiego 19 działa Motor Service. Auto szrot to główna działalność firmy. Sklep posiada również części do samochodów wyścigowych, poza tym części nowe i używane. Zajrzeć tam można przez cały tydzień od poniedziałku do piątku.

Ciekawą ofertą kusi klientów Kasacja Pojazdów Kielce. Nie mają typowego punktu stacjonarnego, lecz działają na zasadzie mobilności. Współpracują ze szrotami w całej Polsce, więc ich oferta jest w zasadzie nieograniczona.

Jeśli potrzebujemy jakąś część lub usługę, wystarczy zadzwonić na infolinię, a konsultant poszuka tego co potrzeba pośród ponad czterech tysięcy firm w całym kraju. Można również skorzystać z wyszukiwarki na stronie internetowej, gdzie na bieżąco aktualizowane są produkty.

Auto Szrot KielceFirma szczyci się szybką wysyłką, oferuje części używane i zamienniki. Obsługa klientów jest na wysokim poziomie, a głównymi odbiorcami poza klientami detalicznymi są sklepy i warsztaty samochodowe, poszukujące części do aut swoich klientów.

Co ciekawe, można kupić tam również cały samochód na części, lub poszczególne interesujące nas elementy. W skrócie jest po prostu innowacyjna, internetowa giełda części używanych z dobrym zapleczem pod względem obsługi.

By zezłomować samochód lub znaleźć używaną, tanią cześć można pojechać na ulicę Zagnańską 50, gdzie działa Auto szrot „Do kasacji”. Samochód można wycenić zarówno przez telefon jak i na stronie internetowej.

Firma działa również w soboty i to całkiem długo, bo aż do godziny 16:00. Jeśli mamy samochód w stanie nie do jazdy, dla tej firmy to nie problem. Oferują darmowy odbiór samochodu własną lawetą. Oczywiście otrzymamy zaświadczenie o kasacji, a nawet zwrot niewykorzystanej składki OC.

„Do kasacji” płaci gotówką za samochody i wycenia od ręki.

Używane części do samochodów na terenie Kielc można szukać również pod adresami: Młoda 23, Samuela Bogumiła Lindego (tu działa firma Gamar, stacja demontażu pojazdów), a na ulicy Olszewskiego 15a działa złomowisko o nazwie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Jax”. Złomowisko cieszy się opinią najlepszych cen w mieście.

Zadowolonymi klientami może się również poszczycić Remi-serwis-Auto. Nie znajduje się typowo w Kielcach, lecz obok, w Woli Murowanej, na ulicy Przemysłowej 38, ale dla mieszkańców Kielc nie jest to daleki adres, a znaleźć tam można wiele potrzebnych części, które pomoże wybrać dobra, profesjonalna obsługa.

[Głosów:19    Średnia:2.9/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ