Jasienica części samochodowe

W Jasienicy części samochodowe nabyć można w kilku punktach. Pierwszym wartym uwagi jest P.H.U Auto-Importer z siedzibą na ulicy Cieszyńskiej 1021. Firma szczyci się posiadaniem ponad 800 tysięcy części zarówno nowych, jak i używanych. Oryginalnych, a także tańszych zamienników do większości marek samochodów.

Szeroka oferta części nowych i używanych

W ofercie znajdziemy części nadwozia i akcesoria, układy termiczne, części przeniesienia napędu, części układów elektrycznych, itp. Jeśli komuś brakuje foteli, popielniczki lub zniszczył się zegar i czas na wymianę, takie elementy również ofercie Auto-Importera.

Sklep posiada punkt stacjonarny, a także konto na Allegro. Pracują w dni robocze, a także soboty do godziny 14:00. Poza oddziałem w Jasienicy do sprzedaży części samochodowych istnieje również punkt w Jastrzębiu Zdrój.

Firma oferuje również skup części, oraz całych samochodów. Zajmuje się również złomowaniem pojazdów i pomaga przy załatwianiu formalności związanych z pozbyciem się starego auta.

Jasienica części samochodoweOd niedawna można tu zlecić serwis klimatyzacji oraz serwis ogumienia.

Trzy punkty, wiele magazynów, części używane

Auto-części „Auto-Van” Kurniki to firma handlująca częściami samochodowymi w Jasienicy oraz Jaworze Dolnym. W tym drugim mieście firma posiada dwa punkty. W Jasienicy można ich znaleźć na ulicy Strumieńskiej 829.

Ich działalność opiera się na handlu częściami samochodowymi praktycznie do wszystkich modeli samochodów. W Jasienicy ich punkt rozrósł się na 1,5 ha powierzchni, gdzie znajdziemy cztery magazyny wielkopowierzchniowe. Każdy z nich podzielony jest na osobne kategorie pochodzenia aut, jak np. samochody japońskie, koreańskie w magazynie 1, francuskie w magazynie 2, itp.

Firma stawia głównie na części używane, ale nowe też się trafiają. Każda część przed sprzedażą jest weryfikowana zarówno pod względem technicznym jak i prawnym.

Zakupu można dokonać tutaj poprzez stronę internetową, bezpośrednio u przedstawiciela, przez telefon lub za pomocą Allegro.

Poza standardowym handlem częściami samochodowymi, firma otworzyła również dodatkowo działający przy sklepie warsztat samochodowy, w którym na miejscu klient może od razu naprawić usterkę lub poważną awarię. W razie tej ostatniej, warsztat dysponuje lawetą, którą jest w stanie ściągnąć uszkodzony samochód na miejsce naprawy.

Części do Opla

Na ulicy Cieszyńskiej 1084 znajduje się również TomiiCars, którego głównym obiektem zainteresowań są części samochodowe dla marki Opel. Zakupy można zrobić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i przez Internet. Firma posiada własny warsztat, w którym świadczy usługi wymiany części na miejscu.

[Głosów:10    Średnia:2.2/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ