Lawety producent
Lawety producent

Producent lawet i przyczep samochodowych Boro działa na rynku polskim i europejskim od 2004 roku. Każda laweta przed opuszczeniem hali produkcyjnej jest dokładnie przetestowana, każda też posiada homologację europejską i Certyfikat ISO. Hale mają powierzchnię 12 tysięcy metrów kwadratowych, a lawety samochodowe to jedna z gałęzi tej firmy. Firma produkuje lawety do przewozu pojedynczego samochodu, a także większe.

Firma nie sprzedaje lawet detalicznie, ale można je nabyć u dilerów. W województwie zachodniopomorskim znajdziemy dwa takie punkty w Koszalinie oraz Stargardzie Szczecińskim, na Wielkopolsce jest ośmiu dilerów tych lawet, m.in. w Skalmierzycach, Kole, Pleszewie, Poznaniu, Grodźcu i Gnieźnie. W lubuskim kupimy lawetę firmy Boro jedynie w Lwówku, na Dolnym Śląsku w Bolesławcu i Borowej. Firma nie współpracuje z żadnym dilerem w województwie pomorskim, podlaskim i lubelskim.

Sam producent lawet ma swoją produkcję w Tomaszowie Mazowieckim, przy ulicy Piaskowej 124b, a siedzibę w Warszawie.

Szeroki wybór lawet o różnym przeznaczeniu oferuje nam firma Evix z siedziba przy ulicy Ujezdzkiej 19 w Tomaszowie Mazowieckim.

Lawety producentNa plus przemawia fakt, że na stronie internetowej firmy można sprawdzić dokładną specyfikację każdej lawety, a także jej cenę. Do każdego modelu można również dokupić wyposażenie dodatkowe, którego cenę również widzimy na stronie. Lawety dostępne są w różnych rozmiarach, na jedno, dwa auta a także lawety typowe dla pomocy drogowej (długość takiej przykładowej lawety to 5 metrów, szerokość 2 metry).

Oprócz lawet, producent wytwarza również przyczepy lekkie, aluminiowe i towarowe, a także części i akcesoria do swoich produktów.

Firma prowadzi sprzedaż na allegro oraz w serwisie otomoto.

Wiola to producent lawet tym razem z Knurowa. Firma istnieje od 1995 roku i produkuje przyczepy oraz lawety. Obecnie w całym kraju oraz Europie istnieje 40 punktów sprzedaży. W ofercie posiada ponad sto modeli przyczep towarowych, lawet i innych tego typu pojazdów. Dodatkowo zajmuje się produkcją agregatów prądotwórczych, skrapiarek, pomp i innych tego typu urządzeń.

Na stronie nie można sprawdzić cen poszczególnych typów lawet czy przyczep, jednak można zadzwonić na infolinię. Wiola prowadzi również serwis swoich produktów, a także wypożyczalnię. Ta ostatnia mieści się na ulicy Przemysłowej 14 w Knurowie.

W Starym Bazanowie znajduje się producent lawet Rydwan. Produkcją tego typu pojazdów zajmuje się od 1998 roku. Firma zajmuje się również produkcją przyczep, naprawia plandeki i zapewnia serwis, również pogwarancyjny.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ