Kamperem przez świat z IKOL

Dobry nadajnik GPS z pewnością przyda się każdemu miłośnikowi podróży kamperem. Warto w niego zainwestować, by cieszyć się potem poczuciem bezpieczeństwa i komfortem.

Lokalizator GPS IKOL GO idealnie sprawdza się podczas dłuższych i krótszych wojaży. Dlaczego? Powodów jest dużo. Niektóre z nich wymienimy w tym tekście, byś dowiedział się więcej o tym module.

Czym jest IKOL GO?

IKOL GO to wysokiej jakości lokalizator, odporny na ekstremalne temperatury i gotowy do rozszerzenia jego funkcjonalności o dodatkowe udogodnienia. Ten niewielki nadajnik pokazuje Twoje położenie na mapie w czasie rzeczywistym oraz przebytą trasę, wraz z datą początku i końca podróży.

Moduł ten możesz zainstalować samodzielnie. Jeżeli jednak nie chcesz tego wykonywać na własną rękę – zgłoś się do Certyfikowanego Instalatora IKOL, by mieć pewność, że cała procedura zostanie przeprowadzona poprawnie.

Lokalizowanie kampera z IKOL Tracker

Masz już zainstalowany lokalizator i chcesz szybko oraz prosto sprawdzać na bieżąco pozycję kampera na mapie? Logowanie się do systemu system.ikol.pl przez przeglądarkę to nie jedyna opcja, by obserwować, co dzieje się z Twoim pojazdem. Możesz także ściągnąć przeznaczoną do tego celu, darmową, mobilną aplikację IKOL Tracker. Wystarczy, że masz mobilne urządzenie z dostępem do sklepu Google Play lub działające w oparciu o system operacyjny iOS.

Jeżeli obawiasz się o bezpieczeństwo swojego kampera – również pozwoli Ci na to aplikacja IKOL Tracker. Z nią będziesz mógł monitorować położenie lokalizatora i zdalnie odłączać rozrusznik w pojeździe. Uwaga – aby obsługa rozrusznika na odległość była możliwa, należy zainstalować dodatkowy przełącznik do modułu.

Zachowaj wspomnienia dzięki historii przejazdów

Jeśli w ciągu roku jeździsz w wiele miejsc, możesz mieć czasem problem z przypomnieniem sobie, w jakim mieście znajdowałeś się np. w kwietniu lub skąd dokładnie pochodzi dane zdjęcie. Historia przejazdów kamperem, którą zapisuje moduł do monitoringu GPS IKOL GO, pozwoli Ci sprawdzić, gdzie byłeś danego dnia o konkretnej godzinie i którędy tam dotarłeś.

Jak widzisz, dostęp do historii to bardzo przydatna funkcja. Kto wie? Może w przyszłości postanowisz odtworzyć daną podróż? Taki sentymentalny wyjazd to również ciekawy pomysł na spędzenie urlopu.

Widgety – pokaż innym, gdzie się znajdujesz

Prowadzisz swojego bloga lub fanpage i chcesz dzielić się z innymi swoim obecnym miejscem pobytu? Jest na to prosty sposób – widgety. Dzięki nim możesz udostępniać swą pozycję zarówno na żywo, jak i z tzw. ogonem czasowym (czyli pokonaną trasą).

Mapa z widgetem i Twoją trasą może być wyświetlana również w formie animacji. Osoba patrząca na fragment poruszającej się mapy będzie mogła podążać wzrokiem za animowanym lokalizatorem.

Od teraz w każdej chwili możesz pokazać znajomym i rodzinie, gdzie spędzasz wakacje.

Wygoda i spokój ducha na wyjeździe

Dzięki lokalizatorowi IKOL GO zyskasz wygodę i spokój ducha – dlatego bez wahania można Ci go polecić. Korzystając z możliwości, które oferuje, będziesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojej podróży kamperem.

Nieważne, dokąd jedziesz – z tym nadajnikiem GPS poczujesz się komfortowo w każdym miejscu i sytuacji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ