leasing

Niezależnie od typu prowadzonej działalności samochód jest potrzebny. Nie zawsze jednak trzeba go kupować. Można wybrać rozwiązanie korzystniejsze i dopasowane do potrzeb właściciela lub pracowników firmy. Rynek wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, pomyślał o wszystkich.

Dostępne opcje

Firma Carsmile dla swoich klientów przygotowała dwie najbardziej popularne opcje poza tradycyjnym zakupem, umożliwiające nabycie samochodu lub motocykla. Jedna z nich to leasing, który umożliwia wykup samochodu po zakończeniu umowy leasingu. W zależności od modelu zmienia się miesięczna rata leasingu oraz koszty usług dodatkowych, które klient wybiera indywidualnie. Dzięki szerokiej ofercie każdy może stworzyć umowę dopasowaną do swoich potrzeb i oczekiwań. Druga opcja to wynajem długoterminowy, na który ciekawą ofertę można znaleźć tu: https://carsmile.pl/oferta/bmw/x5/suv-leasing-wynajem-dlugoterminowy. W tym przypadku klient wybiera model samochodu i opłaca comiesięczną (równą) opłatę za wynajem auta. Nie ponosi przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Umowa może być podpisana na kilka miesięcy lub na rok (warunki dopasowane są do potrzeb klienta). Po jej zakończeniu nie można wykupić samochodu.

Odpowiednia firma to podstawa

W zależności od potrzeb klient może albo wybrać idealny model na kilka miesięcy lub zdecydować się na leasing i po zakończeniu umowy leasingowej odkupić auto. Niezależnie od wybranej marki samochodu czy też rozwiązania finansowego, Carsmile oferuje swoim klientom uproszczone procedury. Wystarczy złożenie odpowiedniego wniosku on-line oraz wybranie modelu samochodu czy motocykla dopasowanego do indywidualnych preferencji. Jeśli trudno jest wybrać korzystne rozwiązanie, pracownik po przeanalizowaniu dostępnych możliwości przedstawi odpowiednią ofertę leasingu lub wynajmu długoterminowego. Ukierunkowanie na klienta i transparentność umów sprawia, że przygotowana oferta finansowa nie przekracza realnych możliwości usługobiorcy.

Jak wybrać dobrze?

Wybierając między leasingiem a wynajmem długoterminowym, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na własne potrzeby i możliwości. Trzeba zatem uwzględnić okres użytkowania auta i sposób jego wykorzystania, dostępne środki finansowe i obciążenie, jakim dla firmy będzie zarówno wynajem, jak i leasing. Należy pamiętać, że leasing daje możliwość odkupienia danego modelu po zakończonej umowie, ale wówczas po stronie leasingobiorcy leży regulowanie wszystkich opłat i kosztów eksploatacyjnych. Wynajem długoterminowy, choć nie daje możliwości odkupienia samochodu, ściąga z właściciela obowiązek ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Jest to wygodniejsze dla osób, które nie potrzebują auta na stałe lub używają go sporadycznie.

W zależności od potrzeb i możliwości finansowych każdy model samochodu może być kupiony w leasingu lub poprzez wynajem długoterminowy. Wybór odpowiedniego rozwiązania powinien odpowiadać potrzebom firmy i pracowników. Ze względu na spore obciążenie finansowe warto ofertę dokładnie przemyśleć, gdyż zarówno leasing, jak i wynajem długoterminowy cechują się innymi korzyściami i warunkami umowy. Nie każda forma będzie odpowiednia w takim samym stopniu dla wszystkich, dlatego wybierając leasing, wynajem długoterminowy lub inną formę należy kierować się zarówno swoimi potrzebami, jak i możliwościami finansowymi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ