Myjnia bezdotykowa Katowice

W Katowicach kierowcy znajdą zarówno myjnie bezdotykowe czynne całą dobę, jak i takie zamykane najczęściej o 22 wieczorem, a otwierane o 6 rano.

Myjnia całodobowa

Na lotnisku, róg ulicy Szybowcowej znajduje się myjnia bezdotykowa całodobowa. Na pięć możliwych gwiazdek, myjnia oceniana jest na 4 gwiazdki, a większość kierowców zadowala bardzo dobra, aktywna piana i przyjemna obsługa. Właściciel nie pozostaje głuchy na skargi klientów i gdy zdarzy się niezadowolony, prosi o wyjaśnienie sytuacji.

Obsługa na miejscu pokazuje w razie potrzeby, jak używać dostępnego sprzętu. W myjni w okresie zimowym można było kupować płyn zimowy w cenie 22,90 zł za pięciolitrowy baniak.

Myjnia jest czynna w okresie świąt, a na Facebooku działa aktywnie fanpage, poprzez który również można się z myjnią kontaktować.

Klientom podoba się również obecność rozmieniarki, automaty z kosmetykami do aut i wyświetlacz z rzeczywistym czasem. Ta myjnia bezdotykowa nosi nazwę „24H Ehrle”.

7 dni w tygodniu, oprócz nocy

Na ulicy Koników Polnych 3 znajduje się kolejna myjnia bezdotykowa. Myjnia ta jest zamykana o godzinie 22, ale działa przez 7 dni w tygodniu.

Myjnia bezdotykowa KatowiceKlienci niestety narzekają tu na brak szczotki, która przydaje się szczególnie przy mocniejszych zabrudzeniach, natomiast 1 minuta trwa według licznika trochę krócej, bo 40 sekund. Ogólnie myjnia ma dobre oceny i bywa, że są tam kolejki.

Następna myjnią całodobową na terenie Katowic jest myjnia bezdotykowa Auto-Spa pod adresem Tysiąclecia 12. Myjnia posiada szczotkę, ale ku ubolewaniu kierowców tylko przy jednym stanowisku. Używa bezpiecznej chemii, którą można dobrze umyć samochód.

Jedna z pierwszych

Myjnia bezdotykowa w Katowicach na Alei Roździeńskiego 210A znajduje się stara myjnia (jedna z pierwszych w okolicy) bezdotykowa z dobrym dojazdem i wyjazdem.

Myjnia nie posiada rozmieniarki, niektórym klientom nie wystarcza jakość szczotek, ale chwalą dobre ciśnienie wody i dużą liczbę stanowisk. Za złotówkę można tu myć samochód przez czterdzieści sekund.

Na ulicy Kasztanowej 2 można umyć większy samochód. Myjnia jest zadbana, monitorowana przez właściciela, a w dodatku posiada program ze szczotką. Klienci chwalą dobre środki do mycia samochodów.

Dobra jakościowo i z pełnym wyposazeniem

Myjnia bezdotykowa ABOX system na ulicy Załęskiej 25 w Katowicach jest całodobowa. Za 5 złotych można otrzymać 6 impulsów.

Sprzęt jest dobry, myjka ma dobre ciśnienie. Kierowcy chwalą obecność rozmieniarki do banknotów, szczotki, dystrybutora z płynem do spryskiwaczy i osobnej myjki do felg. Myjnia posiada jedynie cztery stanowiska, co czasem jest niewystarczające.

[Głosów:11    Średnia:2.3/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ