Myjnia ręczna Ursynów

Najlepsza w rankingu

Na Ursynowie działa myjnia Clean Car pod adresem Sójki 33A. Myjnia ta jest bardzo dobrze oceniana przez kierowców, zwłaszcza, że wygrała w rankingu na najlepszą myjnię w stolicy, jaki organizowała Gazeta Wyborcza.

Według opinii klientów samochody są myte szybko, dobrze i sprawnie, choć wadą są duże kolejki. Warto umówić się wcześniej telefonicznie. Najtańsze zwykłe mycie można tutaj zrobić w cenie od 30 złotych. Pranie tapicerki mamy w cenie od 350 złotych, natomiast mycie silnika 80złotych.

Myjnia ręczna posiada 3 stanowiska dla aut, poza tym, by umilić czas kierowcom czekającym na auta przygotowany został telewizor, darmowy Internet bezprzewodowy, a także salka zabaw dla dzieci.

Myjnia ręczna UrsynówMyjnia działa już od 17 lat i otwarta jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Oprócz tradycyjnego mycia samochodu, myjnia oferuje również czyszczenie tapicerki, woskowanie karoserii, mycie szyb i dywaników, a także czyszczenie kokpitów.

Myjnia ręczna oferuje usługi specjalne. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi może umyć nie tylko samochody, ale też inne przedmioty szklane, metalowe czy skórzane na życzenie klienta.

Auto zastępcze

Na Ursynowie pod adresem Tukana 3 działa myjnia ręczna Wash & Go. Samochód jest tam umyty dokładnie, myjnia oferuje również usługi detailing. Na czas prania myjnia oferuje auto zastępcze. Myjnia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00, a także w soboty w godzinach 9:00-15:00. Firma posiada aktywny fanpage na Facebooku, gdzie na bieżąco wrzucane są aktualizacje i ciekawostki.

Mycie jachtu

Myjnia ręczna „Frog” na Ursynowie, na ulicy Poleczki 33 zaprasza na mycie aut prywatnych oraz firmowych. Dodatkową usługą nietypową jest umycie jachtu, które wykonywane jest w wyznaczonym miejscu przez klienta.

Myjnia świadczy typowe usługi jak mycie zewnętrzne auta, sprzątanie wewnątrz, pranie tapicerek, mycie felg czy mycie i konserwacja skór. Poza tym w ofercie widnieje usługa czernienia, konserwacji i nabłyszczania opon.

Myjnia jako dodatek

MatMar to serwis samochodowy, który przy okazji wulkanizacyjnych usług, posiada również myjnię ręczną. Firma mieści się pod adresem Migdałowa 2a w Warszawie. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, oraz w soboty od godziny 9:00-16:00.

Myjnia oprócz tradycyjnego mycia aut oferuje klientom prostowanie felg, przechowywanie opon, sprzedaż opon nowych, sprzedaży akumulatorów, wycieraczek samochodowych oraz żarówek. Myjnia posiada fanpage na Facebooku, jednak nie jest on aktualizowany zbyt często.

[Głosów:12    Średnia:3.2/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ