Myjnia bezdotykowa Bielany

Warsus

W warszawskiej dzielnicy Bielany, kierowcy najczęściej odwiedzają bezdotykową myjnie Warsus na ulicy Rudnickiego 3.

Szczególnie zwracają uwagę na dobre ciśnienie w myjce, które pozwala na dość dokładne (jak na myjnię bezdotykową) umycie auta.

Środki chemiczne przez jakiś czas były gorsze, jednak od paru miesięcy właściciel postawił na jakość i znów właściciel samochodu może korzystać z produktu, który czyści całkiem przyzwoicie.

Bez drobnych ani rusz!

Kolejnym plusem tej myjni bezdotykowej na Bielanach jest rozmieniarka do banknotów. Przy opłacie około 1zł = 1minuta mycia, drobne są istotne, a nie każdy je posiada. Żeby nie było konieczności jeżdżenia po mieście w celu rozmienienia banknotu, można spokojnie skorzystać z automatu zamontowanego na miejscu.

Auto umyjemy tu zarówno z zewnątrz, jak i w środku, gdyż na miejscu są odkurzacze.

Cena w parze z jakością

Klienci twierdzą, że myjnia jest dość tania, bo już za 5złotych można umyć całe auto. Niestety wszyscy zgodnie narzekają na wyjazd. Miejsce jest tak zorganizowane, że wjazd jest wygodny, natomiast wyjazd już niekoniecznie. A jeśli w kolejce czekają inne auta, to nie ma szans na wydostanie się z tego szeregu, bo jedyny możliwy wyjazd prowadzi przez stanowiska do mycia.

myjnia bezdotykowa BielanyMyjnia trzyma się w ocenie ponad 4 gwiazdek na pięć możliwych, więc jest naprawdę nieźle!

Hydron

Kolejną myjnią bezdotykową na Bielanach jest ta przy ulicy Powązkowskiej 92. Tu również klienci nie narzekają na ciśnienie w myjkach, poza tym myjnia stawia na dobre środki do czyszczenia.

Jak w poprzedniej, również ta posiada na stanie odkurzacze. Natomiast wiele osób dostrzega jako zaletę możliwość korzystania ze szczotki, którą można doczyścić gorszy brud, trudny do usunięcia samą dysza ciśnieniową.

Rozmieniarka ręczna w postaci sympatycznej pani

Nie znajdziemy tu rozmieniarki automatycznej, jest natomiast sympatyczna pani z obsługi, która chętnie rozmienia kierowcom banknoty na drobne.

Czas to pieniądz!

Największym minusem jest czas. Czas to pieniądz, a tutaj za jedna złotówkę można myć auto zaledwie 40 sekund, a nie jak gdzie indziej pełną minutę.

Myjnia należy do bardzo popularnych, bo czas oczekiwania w sobotę może wynieść nawet pół godziny, mimo dużej liczby stanowisk (aż dziesięć). W tygodniu raczej kolejek nie uświadczymy, więc dla śpieszących się jest to dodatkowa zachęta.

Myjnia bezdotykowa Hydrona w ocenie klientów utrzymuje się na równi z poprzednią, czyli trochę powyżej czterech gwiazdek na pięć możliwych.

[Głosów:6    Średnia:2.5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ