Myjnia ręczna Szczecin

Mycie parowe przez cały tydzień

W Szczecinie za 250 złotych na gotowo samochód przygotuje nam Ręczna Myjnia Samochodowa na ulicy Wernyhory 17. Działa ona przez cały tydzień, więc nawet w niedzielę, codziennie od 8 rano do 19:45. Zwykłe, najtańsze mycie auta z hydrowoskiem będzie nas kosztowało już 25 złotych. Myjnia ręczna to już trochę droższy wydatek. Jednak po szczegółowy cennik odsyłam na stronę internetową myjni.

Myjnia korzysta z nowoczesnego rozwiązania jakim jest mycie parowe, które jest bezpieczniejsze dla karoserii pojazdu od zwykłego mycia ręcznego.

Mycie z odgrzybianiem klimatyzacji

Prawie, że za ścianą, na ulicy Wernyhora 14 działa druga myjnia ręczna o nazwie „Myjnia z klasą”. Kierowca w czasie oczekiwania na swoje auto może skorzystać z komputera, oglądac telewizję i pić kawę lub herbatę. Myjnia udostępnia również bezprzewodowy Internet.

Dodatkową usługą świadczoną przez tę firmę jest odgrzybianie klimatyzacji samochodowej. Najtańsze mycie samochodu będzie nas kosztować 29 złotych.

Na ulicy Chopina w Szczecinie znajduje się myjnia o elegancko brzmiącej nazwie „Gold Myjnia”.

Szeroki wachlarz usług spodoba się nawet najbardziej wymagającemu właścicielowi auta, natomiast zwykłe najtańsze mycie będzie nas kosztowało 25 złotych.

Myjnia ręczna SzczecinTurbo Myjnia na ulicy Monte Cassino 30 ma dobrze rozwiniętą rezerwację online.

Klientów przekonuje głównie wosk japoński, a wszelkie skargi i zażalenia właściciel firmy rozpatruje osobiście.

Zwykłe, najtańsze mycie samochodu będzie nas tu kosztować 25 złotych, a w tej cenie mycie nadwozia i progów, hydrowosk i nabłyszczanie opon.

Myjnia ma w ofercie również pranie parowe foteli, podłóg, tapicerki, itp. Pranie parowe całościowe kosztuje dla małego auta 230 złotych.

Przy stacji Orlen na ulicy Somosierry 31 znajduje się kolejna myjnia ręczna SPA. Auto umyjemy tam w ciągu tygodnia między godziną 8 a 18, a także w sobotę między 8 a 17.

Najtańsze, zwykłe mycie auta będzie nas tu kosztowało 26 złotych, natomiast myjnia oferuje również programy, w których usługi są tańsze. Program 2 to kwota 66 złotych. Poza programem te same usługi kosztują nas razem 72 złote.

Ta myjnia ręczna w Szczecinie oferuje klientom gratisowe mycie, co dziesiąte.

Od 2006 roku na ulicy Ku Słońcu 67, obok Castoramy w Szczecinie (ale też w Przecławiu obok stacji Bobryk) działa myjnia ręczna Viking.

Myjnia oferuje klientom Karty Stałego Klienta, oraz wcześniejszą rezerwację telefoniczną. W poczekalni dla klientów przygotowana jest kawa, herbata oraz telewizor. Oprócz samochodów osobowych czy dostawczych, firma podejmuje się mycia wszelkich nietypowych pojazdów, jak łodzie, quady czy motocykle. Zwykłe, najtańsze mycie kosztuje tutaj 22 złote.

[Głosów:7    Średnia:5/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ