Myjnia ręczna Sosnowiec

Płatność kartą

W myjni ręcznej w Sosnowcu u pana Jacka Fileckiego kartą szeroka oferta zapewnia właścicielom aut nie tylko mycie czy sprzątanie wnętrza, ale również konserwację tapicerek skórzanych, ozonowanie wnętrz pojazdów czy pastowanie i polerowanie karoserii.

Myjnia działa nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat na ulicy Pawiej 19a. Firma dostosowuje się do nowoczesnych trendów, posiada fapage na popularnym portalu społecznościowym, w dodatku można tam płacić kartą.

Firma działa przez cały tydzień, nawet w sobotę, nie ograniczając się do małych osobówek. Bez problemu poradzi sobie z tirem czy innym większym pojazdem.

Akcja: dywany

Panowie przed świętami robią akcję prania dywanów, więc choć jedne święta już za nami, można im podrzucić swoje zasoby przed następnymi. Warto zrobić to miesiąc wcześniej, bo przed Bożym Narodzeniem myjnia ręczna zamknęła przyjmowanie dywanów z odbiorem przed świętami na trzy tygodnie przed nimi.

Myjnia ręczna SosnowiecAuto Spa

Na ulicy Plonów 21 w Sosnowcu mieści się myjnia ręczna o rodzinnej nazwie Car Familia Garage. To miejsce to takie spa dla auta. Panowie robią auto detailing, korektę lakieru (już od 299 złotych), regenerują reflektory (od 99 złotych). Przygotowują auta pod sprzedaż i zapewniają gwarancję satysfakcji.

W ich cenniku można znaleźć również takie cuda, jak hydrofobizacja szyb w cenie 49zł, powłoki hydrofobowe od 99złotych czy impregnacja skór, również od 99 złotych.

W pakietach

MyjniaObokTargu to myjnia ręczna z dwoma punktami. Jeden znajduje się w Sosnowcu, drugi w Będzinie. Oba punkty posiadają taki sam zakres usług i cen.

Tu na klienta czekają przede wszystkim pakiety. Najtańszy dla samochodu osobowego kosztuje 25 złotych, a w jego skład wchodzi mycie, płynny wosk i konserwacja opon. Wraz ze sprzątaniem wnętrza za usługę trzeba już zapłacić dwa razy tyle.

W ofercie można znaleźć również ciekawą usługę jak płukanie podwozia po zimie. Mycie silnika w cenie 40zł jedynie na odpowiedzialność klienta.

W pakiecie z praniem tapicerki firma oferuje ozonowanie wnętrza gratis.

Firma zapewnia, że zaopiekuje się autem w ciągu maksymalnie godziny. Oczywiście w zależności od zakresu usług, jakie jej zlecimy.

Nowa lokalizacja

Jeśli kiedyś odwiedzaliście myjnię ręczną Błysk na ulicy Niweckiej 1 w Sosnowcu, warto wiedzieć, że ma ona nową lokalizację, a jest to obecnie ulica Jagiellońska 8. Firma świadczy standardowe usługi jak w typowej myjni z pełnym wachlarzem od zwykłego mycia, po przygotowanie auta do sprzedaży, a nawet usuwanie smoły z karoserii.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ