Sprowadzanie samochodów elektrycznych z USA

Auta elektryczne stają się coraz bardziej popularne. I nie może to dziwić. Rosnące zanieczyszczenie powietrza, rodzi potrzebę poszukiwania ekologicznych rozwiązań, które zredukują emisję spalin. Stacji ładujących przybywa, a rządy robią wszystko, by zachęcić ludzi do korzystania z przyjaznych środowisku pojazdów. Samochody elektryczne USA są wyjątkowo opłacalne w imporcie. Dlaczego?

Czy warto importować auta elektryczne ze Stanów?

Sprowadzenie samochodu elektrycznego z USA jest wyjątkowo korzystne. Ceny pojazdów na amerykańskim rynku wtórnym bywają wyjątkowo niskie.

Import pojazdu z USA wiąże się z koniecznością dokonania wielu dodatkowych opłat. Jednak samochody elektryczne z USA stwarzają pewny przywilej. Ich import jest bowiem zwolniony konieczności uiszczenia akcyzy.

Cło, akcyza i VAT – załatwimy wszystkie formalności

Sprzedaż samochodów elektrycznych w USA jest bardzo szeroka. W przeciwieństwie do rynku europejskiego, gdzie ekologiczne pojazdy dopiero zaczynają cieszyć się uznaniem, za wielką wodą od dawna stanowią element luksusu i symbol prestiżu.

Aukcje takich pojazdów zdarzają się bardzo często, a ich ceny są korzystne. Pamiętajmy jednak, że będziemy musieli zapłacić dodatkowe opłaty importowe.

Na szczęście, samochody elektryczne z USA zwolnione są z opłaty akcyzowej, co stwarza dodatkową szansę na opłacalność i zysk transakcji. Importer musi jednak liczyć się z koniecznością pokrycia opłaty cła i podatku vat.

Najbardziej korzystnie jest ściągać pojazdy do portów niemieckich. Wysokość opłat jest tam mniejsza niż w przypadku rozliczeń w Polsce. Podatek wyniesie 18% wartości pojazdu, a cło 10%.

Więcej o kosztach sprowadzenia auta z USA: https://pracabezszefa.pl/koszt-sprowadzenia-auta-z-usa

auta z usa

Kupimy i przetransportujemy auto elektryczne z Ameryki do Polski

Import aut z USA to proces wieloetapowy, który wymaga aktywności na kilku polach. Trudności sprawia już wyszukanie odpowiedniego auta. Brak możliwości dokonania oględzin pojazdu na miejscu stwarza ryzyko sprowadzenia wraku.

Jeżeli skorzystają Państwo z naszej usługi pośredniczącej wyeliminujemy to zagrożenie. Dysponujemy siatką kontaktów, która zapewnia gwarancję sprowadzenia pojazdu, którego stan będzie zgodny z opisem ogłoszenia.

Kupimy pojazd na aukcji, przeprowadzimy wszystkie formalności oraz zorganizujemy złożony proces transportu, który będzie uwzględniał dowiezienie pojazdu do portu w USA, załadunek do kontenera i transport morski oraz przywiezienie auta do miejsca docelowego w Polsce.

Tutaj znajdziesz firmy sprowadzające auta z USA, które zajmą się przeprowadzeniem wszystkich formalności i wypełnieniem dokumentów celnych i importowych w Państwa imieniu.

[Głosów:6    Średnia:3/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ