Własne auto czy wypożyczone?

Posiadanie własnego samochodu w dzisiejszych czasach stało się niemal obowiązkiem. Czy rzeczywiście jednak musimy kupować samochód na własność, aby cieszyć się z mobilności?

Tempo życia staje się coraz szybsze. Coraz częściej musimy się przemieszczać szybko, a do tego wygodnie. Własne auto wydaje się niezbędne. Niestety jednak wiąże się to ze sporymi wydatkami. Wydatkami, które czasem mogą nas przerosnąć. A gdyby tak zrezygnować z zakupu drogiego auta i przyjęcia na siebie wszystkich tych wydatków związanych z jego utrzymaniem, a mimo to nadal wygodnie podróżować nowym, sprawnym samochodem? Wypożyczalnia samochodów KONRYS potwierdza, że jest to całkiem możliwe.

Choć często sam koszt zakupu samochodu wydaje się bardzo duży, to wcale nie jest to jedyny problem finansowy, jaki wiąże się z posiadaniem własnego auta. Koszty napraw i ekploatacji potrafią na prawdę uderzyć po kieszeni. Zwłaszcza dlatego, że często są to wydatki, których nie planujemy i nie bierzemy pod uwagę kalkulując zasadność zakupu samochodu. Własne auto trzeba bowiem nie tylko zatankować, ale co jakiś czas także wymienić olej i wszystkie płyny eksploatacyjne, a także filtry, zużyte elementy zawieszenia, opony, a także inne części, które mogą ulec uszkodzeniu. Do tego dochodzą okresowe przeglądy i opłaty związane z ubezpieczeniem.

Decydując się na wypożyczenie samochodu ponosimy jedynie stałą, dokładnie określoną opłatę za czas użytkownia pojazdu. Wszelkie wydatki związane z ubezpieczeniem, przeglądami i naprawami pozostają po stronie właściciela auta, czyli wypożyczalni. Po stronie wynajmującego pozostaje jedynie tankowanie i swobodne podróżowanie wybranym przez siebie autem.

Wynajmując samochód z wypożyczalni mamy pewność, że jest on nowy lub maksymalnie kilkuletni. Samochody w wypożyczalniach są regularnie serwisowane, a wszelkie usterki na bieżąco naprawiane. Jeśli w okresie wynajmu samochodu zdarzy się awaria lub kolizja, wypożyczalnia zapewnia auto zastępcze i bierze na siebie obowiązek naprawy powstałych uszkodzeń.

Wybór samochodów w wypożyczalni może być różny w zależności o grupy docelowej, na jaką nastawia się dana firma. Wypożyczalnia KONRYS ma w swojej ofercie szeroką gamę pojazdów, od małych osobowych Fiatów 500, poprzez wygodne auta z segmentu D, aż do większych busów i samochodów dostawczych. Rezygnując z zakupu własnego auta i decydując się na jego wypożyczenie możesz więc mieć w danym momencie taki samochód, jakiego Ci właśnie potrzeba. Bez przywiązywania się do jednej maszyny i wszystkich wad z nią związanych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ