W ostatnich latach przedsiębiorstwa w Polsce mogły pozwolić sobie na rozkwit dzięki m.in. licznym dotacjom i pożyczkom, zarówno ze szczebla krajowego, jak i tym pochodzącym z Unii Europejskiej. Firmy stale rozwijają swoje usługi, jednak niezbędne w realizacji działań jest posiadanie odpowiedniego sprzętu jak komputery, telefony, projektory, czy też…samochody! Zakup pojazdu, który spełni oczekiwania przedsiębiorcy stanowi nie lada wyzwanie dla salonu samochodowego. Wiąże się to z ogromnymi kosztami, na które biznesmen nie zawsze jest przygotowany. Do tego dochodzi sterta formalności i papierologii, której z pewnością inwestor, mający do czynienia z dokumentami na co dzień, ma po prostu dość. Problemy wciąż nawarstwiają się w głowie, a auta jak nie było, tak nie ma… Czy da się temu jakoś zaradzić? Tu z pomocą przychodzi Carfree, które poza długoterminowym wynajmem samochodów dla osób fizycznych oferuje jeszcze opcję wypożyczenia auta dla firmy!

Znajdź nas, a potem my znajdziemy Ciebie

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych wynajmem aut w obrębie całego kraju. Posiadamy 14 oddziałów, które zlokalizowane są na polskich lotniskach, więc zarówno przedsiębiorca z Katowic, Wrocławia, jak i Bydgoszczy ma w zasięgu swojej ręki szeroki wachlarz pojazdów do wypożyczenia! Wszelkie dostępne modele znajdziemy na stronie internetowej Carfree, gdzie po wybraniu auta spełniającego nasze oczekiwania, możemy wskazać miejsce, pod które zostanie podstawione. Ponadto,  starając się o każdy szczegół usług w Carfree, zapewniamy nie tylko przygotowanie techniczne, związane z przeglądem, uzupełnieniem płynów i paliwa, ale także dbamy o estetykę i komfort użytkowania – przed wydaniem auta, zostaje ono dokładnie umyte i wysprzątane.

To się opłaca!

Jeżeli samochód w Twojej firmie stanowi zasadniczy element, ale sytuacja finansowa nie pozwala na zakup wymarzonego BMW 520 D lub praktycznego, dziewięcioosobowego Opla Vivaro to…nic straconego! Wynajem samochodu w Carfree to gwarancja obniżenia kosztów – płacisz jedynie za okres wynajmu oraz paliwo. Pewnie zastanawiasz się już, ile portal z tak szeroką gamą aut wysokiej klasy zażyczy sobie zabezpieczenia pieniężnego? Zaskoczę Cię – środki będziesz musiał przeznaczyć na coś innego, ponieważ jest to wypożyczalnia samochodów bez kaucji! Do tego koszty są stałe, zależnie od modelu i okresu wynajmu, na który się zdecydujesz. Taka przejrzystość pozwala na optymalne zaplanowanie budżetu i zaoszczędzi nie tylko pieniędzy, ale i nerwów związanych z nieoczekiwanymi wydatkami.

Panie, jak jeździsz?!

Jesteśmy świadomi, że na drogach czyhają lekkomyślni piraci drogowi, a także niebezpieczne zakręty i ronda, które często mogą stać się przyczyną wypadku lub stłuczki. Co w takiej sytuacji? Czy firma zostaje bez samochodu i jest zobligowana do pokrycia strat tylko dlatego, że nieuważny kierowca wymusił pierwszeństwo, a my nie byliśmy w stanie nic zrobić? Nic bardziej mylnego! Carfree oferuje wydanie samochodu zastępczego, a koszty za jego wynajem pobierane są z OC sprawcy. Serwis zajmuje się także wszelkimi formalnościami z tego tytułu, aby nie zabierać czasu i nie narażać na stres użytkownika auta.

Nie znamy dnia ani godziny, kiedy spotka nas taka kolizja. Zespół Carfree jest świadomy, że wypożyczony samochód stanowi istotny czynnik funkcjonowania firmy i mogą zależeć od niego takie aspekty jak płynność dostaw, czy terminowość. Jesteśmy więc dyspozycyjni przez 24h na dobę, by móc wesprzeć swoich klientów i jak najszybciej zorganizować auto zastępcze.

Szeroki wybór aut

Niezależnie, czy jest to Twoje pierwsze auto, czy wraz z rozwojem firmy postanowiłeś również powiększyć flotę swoich samochodów, w ofercie Carfree znajdziesz szeroką gamę pojazdów, które zadowolą niejednego motomaniaka! Jeżeli nie jesteś do końca pewien jakie auto wybrać, na stronie znajdziesz dokładne opisy maszyn, z rozróżnieniem na typy silnika, skrzynie biegów czy zużycie paliwa oraz ceny za wypożyczenie na poszczególny okres. Uwagę przedsiębiorców skupiają zazwyczaj samochody z Segmentu D, których opłata za wypożyczenie na minimalny czas jednego miesiąca waha się od 102 PLN do 199 PLN za dobę, oraz vany i busy zazwyczaj wynajmowane przez firmy ze względu na ich szczególny charakter usług np. dostawczych czy przewoźniczych. Wśród wymienionych wyżej kategorii możemy znaleźć takie perełki jak Audi A5, Skoda Superb Kombi, czy ekonomicznego Hyundaia I 40. Dla fanów amerykańskiego stylu jazdy z automatyczną skrzynią biegów poleca się Volvo XC60 lub Audi Q5 QUATTRO S-LINE.

Na jak długo?

Indywidualne podejście do klienta to kolejna z zalet Carfree. Rozmaitych typów działalności jest tak dużo, jak samochodów w naszej ofercie – stawia to więc pewne wyzwanie, by sprostać tym wszystkim zróżnicowanym potrzebom i pozwolić użytkownikowi wybrać wariant najbardziej odpowiedni dla siebie. Co proponujemy?

Wynajem średnioterminowy

Prowadzisz małą knajpkę pod Warszawą i szukasz auta, które pozwoli na dostawę przysmaków ulubionym gościom, gdy nie mogą wpaść sami? A może Twoja firma z busami osobowymi w Gdańsku zyskała na popularności i potrzebujecie dodatkowego samochodu na cito? Średniookresowy wynajem sprawdzi się tutaj idealnie!

Decydując się na takie rozwiązanie możemy zaproponować Ci wynajem auta w okresie od 1 do 24 miesięcy. Na taką przyjemność mogą pozwolić sobie również osoby fizyczne, ale najszerszym gronem użytkowników jest sektor mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Taka opcja jest korzystna, jeśli w firmie pojawiają się nowi pracownicy na okres próbny i również na tak niedługi czas potrzebować będą auta do świadczenia usług. Wypożyczenie pojazdu w perspektywie średniookresowej wybierają także firmy, które przygotowują się do wykonywania zadań sezonowych np. organizacji festiwalu czy rozwożenia świątecznych gadżetów.

Wynajem długookresowy

Polecany każdej firmie, dla której spojrzenie średniookresowe może powodować uczucie pewnego niedosytu. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tu do czynienia z nieco dłuższym czasem wynajmu, który może trwać od 2 do 5 lat. Przez okres trwania umowy płacisz stałą kwotę, co pozwala na przygotowanie budżetu w długookresowej perspektywie, a należność, którą przeznaczyłbyś na kredyt możesz teraz zainwestować i pozwolić swojej firmie wciąż się rozwijać.

Wypożyczyłeś swojego wymarzonego Forda Mondeo, ale niebawem kończy się umowa i chciałbyś spróbować jazdy popularnym Audi A5? Nie ma problemu! Warunki umowy mogą pozostać niezmienne, a ty możesz cieszyć się podróżą nowym autem!

Zapomnij też o kolejkach i godzinach spędzonych w urzędzie, wszystkie formalności (również te związane z ubezpieczeniem OC/AC) spoczywają na naszych barkach. Twoja księgowa także może odetchnąć z ulgą! Wystawiamy jedną, zbiorczą fakturę VAT, co pozwala na utrzymanie porządku w całej dokumentacji.

Coś, co wszyscy kochamy, czyli trochę o podatkach…

Wynajem samochodu, a VAT to problem trapiący niejednego przedsiębiorcę. No właśnie, czy można odliczyć? Jeśli tak, to w jakim zakresie? Prawodawca podaje nam odpowiedź w Ustawie o podatku od towarów i usług. W świetle art. 86 podatnik może:

  • odliczyć 50% kwoty VAT zawartej w fakturze, w odniesieniu do wydatków związanych z pojazdami samochodowymi, do których zalicza się używanie tych pojazdów na podstawie umowy najmu;
  • odliczyć 100% VAT, gdy auto będzie wykorzystywane wyłącznie do działalności gospodarczej użytkownika. Taki warunek wiąże się z prowadzeniem szczegółowej ewidencji pojazdu potwierdzającej działanie jedynie na użytek swojego przedsięwzięcia.

Przedsiębiorco! Jeżeli rozporządzasz autem wyłącznie do celów związanych z prowadzonym biznesem, pamiętaj aby zgłosić ten fakt do urzędu skarbowego najpóźniej w ciągu 7 dni od poniesienia pierwszego wydatku związanego z tym pojazdem!

Spróbuj!

Jeżeli myślisz, że warunki stawiane przez Carfree są naprawdę korzystne, ale jak to u większości biznesmenów bywa, chciałbyś zobaczyć także liczby i zastanawiasz się już jak wygląda cennik za długoterminowy wynajem samochodu w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie czy Katowicach, to nie pozostaje nic innego jak wybranie pożądanej maszyny na stronie internetowej, wskazania preferowanego terminu użytkowania, a kalkulator obliczy kwotę jaką uiścisz za wybraną przez siebie opcję!

Liczymy, że w naszej szerokiej ofercie znajdziesz samochód, który stanie na wysokości zadania i sprawdzi się w Twojej firmie. Nieważne jaką profesją się zajmujesz, jeśli nasze samochody mają Ci w tym pomóc to cieszymy się, że możemy być częścią Twojego sukcesu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ