Wyprzedaż Skody 2019 - w jakiej cenie kupimy auto?

Autoryzowany dealer Skoda przygotował dla wszystkich swoich klientów i osób zainteresowanych zakupem nowego samochodu specjalną ofertę, która pozwala na oszczędzenie nawet kilkunastu tysięcy złotych. Ofert obejmują obniżki na cenę samych pojazdów, jak również pomagają zmniejszyć wydatki na serwis samochodowy w przyszłości. Zobaczmy, co przygotowały dla nas salony samochodowe Skody w tym roku.

Specjalna oferta Skody obejmuje samochody ze schodzącego rocznika 2019. Możemy zatem zakupić samochody, które będą jednymi z najnowszymi na drodze. Skoda od lat organizuje akcję wyprzedażową, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, dlatego nic dziwnego, że w tym roku również cieszy się ona bardzo dużą popularnością.

Promocja Skody na samochody z rocznika 2019

Największy rabat dotyczy samochodu z klasy SUV. Skoda Kodiaq po obniżeniu ceny jest dostępna za 114 400 zł. Jeżeli weźmiemy pod uwagę początkową cenę – 126 400 zł, okazuje się, że oszczędzamy aż 12 000 PLN. Biorąc pod uwagę, że kupujemy samochód klasy Business, z automatyczną, siedmiobiegową skrzynią biegów oraz benzynowym silnikiem .5 TSI 150 KM, oferta jest naprawdę zachęcająca. Sporo oszczędzimy także na zakupie nowego modelu Skody Octavii. Model z 2019 roku jest wyposażony w silnik 1.0 TSI 115 KM, a jego cena zmniejsza się o aż 10 000 złotych. Oznacza to, że możemy kupić Octavię za 68 350 zł, zamiast za 78 350 zł. W przypadku Octavii w wersji kombi również możemy skorzystać z rabatu wysokości 10 000 złotych – cena zmienia się na 78 350 zł. W bardzo korzystnej ofercie jest dostępny także model Karoq, czyli SUV z rocznika 2019. W największym stopniu zmienia się cena pojazdu w wersji Ambition oraz z silnikiem benzynowym 1.0 TSI 115 KM. Zamiast płacić 91 750 złotych, możemy kupić go za 86 750 zł. Oszczędzamy także kupując nową Fabię. Nowe Fabie, w zależności od wybranego modelu, dostępne są w cenach niższych od 4 000 do 3 000 złotych. Nieco większy rabat został nałożony na kompaktowe modele Skody Scala, które możemy kupić za 63 500 złotych, zamiast 68 500 zł. Promocja Skody dotyczy nie tylko cen samych pojazdów, ale również specjalnego pakietu badań stanu technicznego samochodów. Kupując pakiet za 299 złotych, przez okres czterech lat (lub do momentu przejechania 60 000 km) możemy korzystać z darmowego badania technicznego w profesjonalnych salonach.

Dlaczego warto kupić samochód ze schodzącego rocznika?

Zakup samochodu ze schodzącego rocznika jest bardzo dobrą opcją. Jeżeli dodatkowo mamy możliwość kupić go w bardzo korzystnej cenie, naprawdę warto rozważyć taką opcję. Samochody z 2019 roku to całkowicie nowe pojazdy, które oferują najwyższą jakość wykonania i doskonałe wyposażenie. Skoda oferuje bardzo szeroki wybór różnych modeli, które różnią się od siebie ceną, parametrami oraz wielkością. Zapraszamy zatem do salonów samochodowych Skody, aby wybrać najlepszą opcję dla siebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ