Wielu znawców branży samochodowej oraz miłośników motoryzacji podkreśla, że nie warto korzystać z samochodów z tak zwanego rynku wtórnego. Najzwyczajniej, nie mają zaufania do tego typu opcji. Aczkolwiek, sam rynek wtórny dynamicznie się rozwija i coraz więcej się na nim zmienia.

Okazje samochodowe, z jakich można na nim skorzystać są faktycznie godne uwagi i jeśli ktoś chce mieć pewność, że wykorzystał wszystkie, dostępne w danej chwili rozwiązania to nie powinien się zastanawiać i skorzystać z tego, co ma do zaoferowania branża w tym zakresie.

Aukcje poleasingowe

Jednym z rozwiązań, z jakich można skorzystać, w tym właśnie zakresie, jest wybór aukcji poleasingowych. Takie można znaleźć – na przykład – na aukcje.efl.com.pl i tam przekonać się, że to, co ma do zaoferowania rynek wtórny, zarówno w odniesieniu do samochodów osobowych, jak i dostawczych, czyli przeznaczonych do użytku prywatnego lub publicznego wykorzystania jest imponujące. EFL prowadzi aukcje, na których na jasnych zasadach można nabywać konkretne pojazdy. I z pewnością, mimo, że będą to samochody używane to będzie się zadowolonym
z tego, co ma się do wykorzystania. Jeszcze parę lat temu ludzie mogli podchodzić nieufnie do takich rozwiązań, jednak z uwagi na renomę i rzetelność firmy zaliczającej się do spółki Credit Agricole coraz więcej osób przekonało się, jak korzystne jest to rozwiązanie.

Pewne samochody z „drugiej ręki”

Pewne samochody z tak zwanej „drugiej ręki” jeszcze jakiś czas temu nie były tak chętnie wybierane przez przedsiębiorców, czy klientów indywidualnych. Jednak to, że można wziąć na raty samochód w korzystnej cenie jest wyjątkowo przekonywujące. Serwisy leasingowe mają jasne warunki, sprawdzone oraz bezpieczne auta. Najnowsze modele cenionych na rynku marek odnoszą się zarówno do samochodów dostawczych jak i osobowych. Zlicytowanie takiego samochodu, a następnie regularne spłacanie rat jest najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza dla młodych przedsiębiorców, którzy nie mogą sobie pozwolić na kupno nowego samochodu.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ