Flota samochodowa – niegdyś luksus, na który mogło pozwolić sobie niewielu, dziś podstawa do rozwoju wielu małych i dużych firm. Auto pozwala na większą mobilność oraz nowoczesne podejście do prowadzenia działalności. Przedsiębiorcy kompletujący flotę poszukują ciekawych, ale zarazem korzystnych rozwiązań. FCA Fleet Service proponowany przez Fiata jest jednym z nich.

Wynajem długoterminowy z korzyścią

Kompletowania solidnej floty samochodowej to nie lada wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy. Pod uwagę należy wziąć wiele aspektów. Przede wszystkim ma ona służyć prężnemu rozwojowi przedsiębiorstwa. Mobilni pracownicy to cenne źródło dochodu. Salon Fiata wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom, oferując ciekawe i zarazem praktyczne rozwiązanie dla biznesu. FCA Fleet Service to rodzaj wynajmu długoterminowego, w których znajdują się nowe, funkcjonalne samochody firmowe, znane ze swojej nienagannej sylwetki oraz nowoczesnych udogodnień technicznych.

Fleet Service dla wymagających

Oferta Fiata nie ogranicza się jednak wyłącznie do możliwości wyboru nowych samochodów. W jej obręb wchodzi kompleksowa obsługa kierowców. Decydując się na flotę Fiata, możesz liczyć na serwisowania aut w autoryzowanych punktach, a także szereg innych udogodnień, w tym pełne ubezpieczenie. Obejmuje ono pełną likwidację szkód, możliwość wynajęcia samochodu zastępczego, a nawet wymianę opon. Oprócz tego firma otrzymuje możliwość podpisania umowy na określony czas, uwzględniający liczbę miesięcy lub przejechanych kilometrów. Wszystko to w ramach leasingu operacyjnego dla firm.

Swobodne zarządzanie flotą

W ofercie salonów Fiata znajdują się nowe auta, które doskonale sprawdzają się podczas codziennego załatwiania spraw biznesowych. Samochody te nie tylko doskonale się prezentują, ale także odpowiadają na rosnące oczekiwania klientów w zakresie mniejszego zużycia paliwa, lepszych osiągów czy po prostu komfortu z jazdy. Warto zapoznać się z aktualną ofertą Fiata dla klienta biznesowego i zdecydować się na własną flotę pojazdów tej włoskiej marki. Osobom o wyrafinowanym guście oraz sporych oczekiwaniach wobec floty do gustu przypadnie z pewnością nowy Fiat Tipo, łączący w sobie funkcjonalność i elegancję.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ