Auto myjnia Warszawa

Warszawa oferuje swoim kierowcom szeroki zakres usług doprowadzenia swojego auta do stanu czystości.

Znajduje się tutaj wiele myjni ręcznych, automatycznych a także samoobsługowych, tzw. bezdotykowych.

Multiserwis

Przede wszystkim bogatą ofertą dysponuje firma Robo Wash Center. Myjnia posiada cztery punkty w Warszawie na ulicach: Modlińskiej (Białołęka), Wysockiego (Targówek), Czarnomorskiej (Mokotów) i Górczewskiej (Wola), gdzie znajdują się zarówno myjnie automatyczne (tunelowe) jak i stanowiska mycia ręcznego. Zazwyczaj po jednym lub dwóch stanowiskach, a także dodatkowych stanowiskach przeznaczonych na sprzątanie wnętrz i kosmetyki. Takich stanowisk auto myjnie posiadają wszędzie po trzy.

Auto myjnia WarszawaOprócz Mokotowa, gdzie można autem podjechać aż do godziny 22:00, reszta oddziałów czynna jest do godziny 21:00. Najtańsze zwykłe mycie można tu zrobić od 19 złotych na myjni automatycznej, lub od 35 złotych na myjni ręcznej.

Dla firm Robo Wash Center ma w ofercie umowy długoterminowe, w których zawarta jest możliwość dowolnego wyboru jednego z pięciu czynnych punktów należących do tej auto myjni w Warszawie.

Do auto myjni należy również myjnia bezdotykowa znajdująca się na ulicy Grochowskiej 181 z sześcioma stanowiskami, każde na sześć programów, szczotką. Na terenie auto myjni jest również istotna dla klientów rozmieniarka banknotów.

Metoda parowa

Dla osób zainteresowanych myciem auta metodą parową, ciekawą ofertę ma Auto Cleanika na ulicy Ostrobramskiej 79 w Warszawie. W dodatku ta auto myjnia proponuje odbiór aut wprost spod domów klientów, a po wykonaniu usługi odstawienie auta pod wskazany adres.

Myjnia oferuje kompleksowe czyszczenie auta zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, łącznie z impregnacją skórzanej tapicerki. Najtańsze zwykłe mycie można tu zrobić od 35 złotych.

Myjnia z wulkanizacją

Auto myjnia Jac-Car na ulicy Skarbka z Gór 59A w Warszawie oprócz mycia ręcznego samochodów otworzyła również osobne stanowisko wulkanizacji. Najtańsze zwykłe mycie można tu zrobić od 29 złotych, natomiast usługi wulkanizacyjne to m.in. wymiana opon, wyważenie komputerowe, naprawa opon czy też utylizacja zużytych.

Otwarte w niedzielę

W zaawansowanej kosmetyce samochodowej specjalizuje się Centrum Mycia Aut na ulicy Fieldorfa 39 w Warszawie-Gocław. Punkt jest czynny nawet w niedzielę do godziny 16, a na miejscu oprócz standadowego mycia auta w cenie już od 26 złotych, znajduje się również przechowalnia opon. Firma przeprowadza również pełen serwis klimatyzacji.

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ