Sklep motoryzacyjny Rzeszów

W Rzeszowie nie będzie problemem znaleźć części motoryzacyjne. Wiele sklepów jest w centrum miasta, a także na obrzeżach.

Zadowolonymi klientami może pochwalić się sklep Jan Res z ulicy Akademickiej 4. Znajdziemy tam części samochodowe wszystkich marek, a jeśli nie ma czegoś na stanie, sklep stanie na wysokości zadania, by zadbać o klienta o potrzebną cześć sprawnie i szybko sprowadzić.

Ten sklep motoryzacyjny posiada wiele akcesoriów i dodatków, części do elektryki, klimatyzacji czy nadwozia, poza tym układy kierownicze, hamulcowe, części silników, sprzęgła, oleje i wiele innych. Wszystkie części pochodzą o zaufanych dostawców, między innymi produkcji KYB, ATE, SKF. Ceny nie są wygórowane, a obsługa pomocna i miła.

„Merc” to sklep motoryzacyjny z kompleksowym dbaniem o potrzeby klientów. Oprócz typowego sklepu, firma posiada również usługi pomocy drogowej, do której można dzwonić przez cały tydzień, w dowolnych godzinach.

Sklep motoryzacyjny RzeszówPod adresem Okulickiego 18 znajdziemy dwa punkty. Audiol VW to miejsce zajmujące się głównie sprzedażą części do VW, Audi, BMW, Forda i Opla, natomiast Merc pod tym samym adresem zadba głównie o właścicieli Mercedesów. Jest tam również serwis samochodowy firmy, gdzie w nowoczesnej hali napraw świadczone są usługi mechaniki pojazdowej, elektryki, blacharstwa i wiele innych.

Dla stałych klientów firma zapewni dowóz części na telefon.

Ceny można negocjować w sklepie motoryzacyjnym Roll-Cars w Rzeszowie na ulicy Dębickiej 1. W sklepie oprócz części samochodowych można tam kupić akumulatory oraz akcesoria samochodowe.

Na ulicy Mikołaja Reja 13 znajduje się Motores posiadający w ofercie części motoryzacyjne, szyby, akumulatory, tłumiki i inne niezbędne zmotoryzowanym.

Sklep posiada bardzo dobrze zaopatrzenie i fachową obsługę, która zawsze potrafi doradzić. Kliencie chwalą sobie zaangażowanego szefa, oraz szybką dostawę części w razie braków w stanach magazynowych.

Kolejnym sklepem motoryzacyjnym w Rzeszowie jest Starter z siedzibą na ulicy Lwowskiej 6. Sklep jest wysoko oceniany, w pięciogwiazdkowej skali trzyma wszystkie pięć gwiazdek.

Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00, a także w soboty w godzinach 9:00-13:00.

Na Alei Powstańców Warszawy 1/3 mieści się sklep motoryzacyjny SZiK. Sklep jest zlokalizowany w łatwo dostępnym miejscu, posiada dobry, duży wybór narzędzi i części samochodowych. Wygodny parking i przystępne ceny zachęcają klientów do odwiedzania tego miejsca. Punkt ten jest częścią sieci z 23 placówkami łącznie na terenie południowo-wschodnim kraju.

[Głosów:2    Średnia:1/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ