Części samochodowe Szczecin

Sklep stacjonarny oraz na Allegro

Na ulicy Gen. Dąbrowskiego 26-27 znajduje się sklep All-media. Firma działa od 2009 roku i dysponuje szeroką ofertą części oryginalnych i zamiennych do wszelkich typów samochodów, m.in. elementów silnikowych, blacharskich, akumulatorów, a także całą masą różnych podzespołów eksploatacyjnych. Firma jest otwarta zarówno dla klientów detalicznych, jak i warsztatów samochodowych.

Oprócz punktu stacjonarnego pod wymienionym adresem, firma działa również szeroko w sprzedaży internetowej, między innymi na Allegro.

Posiada produkty takich firm jak Delphi, Filtron, Mobil1, Osram, itp. Bez problemu kupimy tam wycieraczki, klocki hamulcowe, filtry samochodowe i wiele innych części. Sklep działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, a także w soboty do godziny 13:00.

Akumulatory w ofercie

Części samochodowe w Szczecinie sprzedaje również sklep Carwit, mieszczący się na ul. Księcia Witolda 7-9. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00, a także w soboty w godzinach 9:00-14:00. Jest to autoryzowany dystrybutor olejów Castrol, ponadto posiada bogatą ofertę wszelkich olejów, smarów i płynów, a także akumulatorów. Można tu kupić części samochodowe, w których prawidłowym wyborze pomocą pracownicy z kilkunastoletnim stażem.

Części samochodowe SzczecinFirma sprzedaje w punkcie stacjonarnym i nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej.

Internetowe sprawdzanie dostępności

Dwa punkty stacjonarne (w tym jeden w Policach) posiada hurtownia części samochodowych Auto Świst. W Szczecinie można ich znaleźć na ulicy Piaskowej 40. Auto Świst zajmuje się sprzedażą zarówno hurtową, jak i detaliczną. W swojej ofercie posiada ponad 120 tysięcy produktów. Zamówienie można złożyć internetowo w sklepie online, a także sprawdzić, który punkt posiada potrzebny nam produkt.

Sklep stacjonarny oraz sprzedaż wysyłkowa

PB Auto to firma zajmująca się dystrybucją części samochodowych z siedzibą na ulicy St. Witkiewicza 60 w Szczecinie. Sklep działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, a także w soboty w godzinach 9:00-13:00.

Firma istnieje od 1995 roku i początkowym profilem jej działalności była sprzedaż części do samochodów azjatyckich. Obecnie firma działa w znacznie szerszym zakresie i posiada również części do aut europejskich i amerykańskich, a także kanadyjskich.

Znajdziemy tu wszystko co potrzeba do układu napędowego, zawieszenie, hamulcowego, czy elektrycznego. Firma prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną, jak również posiada sklep internetowy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ