Części do przyczep kempingowych

Części do przyczep kempingowych najłatwiej znaleźć na Allegro i w sklepach, które zajmują się sprzedażą wysyłkową. Jeśli zależy nam na cenie, można poszukać na typowych serwisach ogłoszeń używanych, jak olx czy sprzedajemy.pl.

Istnieją też sklepy dedykowane typowo przyczepom kempingowym i posiadające szeroki wybór części i akcesoriów dla ludzi lubiących ten rodzaj turystyki.

Nad morzem

Jednym z takim sklepów jest Kampi w Mostach koło Lęborka, na ulicy Długiej 28C. Sklep handluje samochodami kempingowymi, przyczepami kempingowymi, a w ofercie posiada mnóstwo części, zwłaszcza do przyczep FENDT, HOBBY oraz do kamperów.

Najbardziej poszukiwanymi częściami są nogi podporowe. W niektórych przyczepach są one już wmontowane na stałe, jednak te, które można wyciągać narażane są na częste kradzieże. Kampi posiada również meble kempingowe, akcesoria gospodarcze i wszelkie inne produkty przydatne w przyczepie kempingowej.

Zamówienia wysyłane są codziennie kurierem, więc firma dba o szybką dostawę.

Serwis przyczep

Dodatkową usługą, jaką firma świadczy jest serwis  zajmujący się przyczepami kempingowymi, kamperami oraz domkami holenderskimi.

Części do przyczep kempingowychSerwis znajduje się w siedzibie firmy w Mostach koło Lęborka, a także na Śląsku w Chełmie Śląskim na ulicy Młyńskiej.

Firmy w Bieruniu

Centrum Campingowe Bieruń zaprasza po części do przyczep kempingowych, a nawet poszycia zewnętrzne przyczep. Firma posiada blachy na zamówienie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, sklep umożliwia zamówienie internetowe z płatnością systemem PayPal

W ofercie sklepu znajdziemy m.in. akcesoria do okien i drzwi, gniazda i wtyczki, kratki wentylacyjne, listwy aluminiowe, oświetlenie i wiele innych.

Klaja- Bracia Świat Caravaningu w Bieruniu przy ulicy Warszawskiej 50 to kolejne miejsce, w którym można zaopatrzyć się w części do przyczep kempingowych.

Sklep realizuje zamówienia specjalne (wystarczy wysłać maila). Oprócz sprzedaży części, firma świadczy usługi serwisu przyczep, a także sprzedaje gotowe, nowe przyczepy i kampery.

Szeroki wybór części do przyczep kempingowych posiada również firma Turismus. W ofercie znajdziemy takie elementy, jak akcesoria do okien, drzwi, klamki, blokady, anteny satelitarne, bagażniki, stojaki rowerowe, kratki wentylacyjne, lampy, lusterka czy markizy.

To kolejna firma zajmująca się częściami do przyczep kempingowych z siedzibą w Bieruniu, a konkretnie na ulicy Żywicznej 4. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem własnego sklepu internetowego.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ