Foteliki Maxi Cosi, czyli przegląd fotelików dziecięcych

Holenderska firma Maxi Cosi, której produkty możemy znaleźć w niemal każdym sklepie, którego specjalnością są foteliki samochodowe dla dzieci, to jeden z najpopularniejszych wśród rodziców w Europie (i nie tylko) producentów siedzisk samochodowych. Nic w tym dziwnego, bowiem jest ona bardzo ceniona przez wszystkie osoby, którzy pragną maksymalnego bezpieczeństwa dla swoich dzieci w czasie jazdy. A to foteliki Maxi Cosi gwarantują, i to z nawiązką!

Wysoki próg bezpieczeństwa

Jak już napisałem, jest to holenderska firma, obecna na rynku od wielu lat i specjalizująca się przede wszystkim w fotelikach dziecięcych, ale również i w wózkach. (Słynny wózek Mura może posłużyć tutaj jako przykład kultowości firmy i jej wszechstronności) Czym wyjątkowym mogą się pochwalić ich produkty? Przede wszystkim jakością wykonania, która – jak wiadomo – w przypadku fotelików ma pierwszorzędne znaczenie. W wypadku fotelików Maxi Cosi ich jakość, a tym samym bezpieczeństwo, osiągnęła bardzo wysoki poziom. Świadczy o tym dostępność ich produktów w większości specjalistycznych sklepów z fotelikami samochodowymi. Znajdziemy je na przykład w Centrum Fotelików, pod poniższym adresem: https://centrumfotelikow.pl/pl/producer/Maxi-Cosi/43 . Przejrzenie ofert innych sklepów tylko upewni nas w przekonaniu o wysokim standardzie produktów od Maxi Cosi.

Sprawdzone w testach

To właśnie foteliki dziecięce od Maxi Cosi jako pierwsze w historii osiągnęły maksymalną ocenę przy wykonywaniu testów zderzeniowych ADAC. Mowa tu o ich modelu przeznaczonym dla najmłodszych dzieci, czyli o popularnym i cenionym Cabro.Fix. Również inne modele plasują się wysoko w testach bezpieczeństwa, a te jak wiadomo są najlepszym potwierdzeniem wiarygodności danego producent jaki możemy otrzymać. To właśnie przede wszystkim tą kategorią powinniśmy się kierować przy doborze odpowiednich siedziska dla naszych pociech. Sprawi to, że będą one naprawdę bezpieczne w czasie jazdy, a na tym przecież nam najbardziej zależy, jako rodzicom.

Ciągłe doskonalenie

Maxi Cosi nie spoczęło jednak na laurach i wciąż udoskonala swoje modele, dzięki czemu nie utraciła pozycji lidera na rynku fotelików oraz wózków. Pod doskonaleniem rozumiem przede wszystkim ciągłe zwiększanie jakości wykonania, a tym samym bezpieczeństwa, ale również dostosowanie fotelików do różnorakich potrzeb dzieci. W ostatnim czasie Maxi Cosi, przy współpracy z ortopedami, stworzyło specjalny model fotelika dziecięcego dostosowany dla dzieci cierpiących na dysplazję stawu biodrowego, dzięki któremu mogą one bezpiecznie i komfortowo podróżować, co w standardowych modelach nie zawsze było dla nich możliwe. Jak widzimy jest to więc jedna z tych marek, które wszechstronnie dbają o nasze dzieci i wymyślają coraz to nowsze rozwiązania, jakie mają w zamyśle wciąż i wciąż poszerzać standard bezpieczeństwa. Choć nie należą one do najtańszych modeli z pewnością warto rozważyć ich zakup, gdyż zapewniają nie tylko bezpieczeństwo dla dziecka, ale również nasz spokój duch w czasie jazdy samochodem. A ten, jak wiadomo, jest równie ważny dla bezpiecznej podróży, co fotelik samochodowy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ