Sklep motoryzacyjne Opole

Części do aut japońskich i francuskich

W Opolu po części motoryzacyjne warto udać się do sklepu pana Marka na ul. Grota Roweckiego 18.

Sklep działa od 15 lat i ma szeroki wybór części zarówno oryginalnych, jak i zamiennych do samochodów francuskich i japońskich.

Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.30, a w soboty od 9.00 do 13.00.

MotoArt nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej. W ofercie klient znajdzie m. in. części takich firm jak Vernet, Talosa, SKF i wiele innych.

Hurtownia o zasięgu europejskim

W Opolu przy ulicy Wrocławskiej 110 znajduje się jeden ze 150 oddziałów hurtowni Gordon. Punkt działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 17:30, a w soboty od 8:00 do 14:00.

Poza standardowymi częściami motoryzacyjnymi sklep posiada również wyposażenie dla warsztatów.

W Opolu na ulicy Budowlanych 17 jest największy na Opolszczyźnie sklep motoryzacyjny Autolus. Oprócz stacjonarnych punktów (jeden jest również w Tułowicach) firma prowadzi również sprzedaż internetową. Sklep zajmuje się sprzedażą części oryginalnych, w ofercie posiada m. in. maski, zderzaki, lampy, drzwi i wiele innych.

W Opolu na ulicy Morcinka 43 znajdziemy sklep motoryzacyjny Hart. Oprócz części samochodowych, sklep posiada również części do motocykli.

Ponadto firma prowadzi sprzedaż produktów pod własną marką. Obecnie w ofercie posiada kilkadziesiąt linii towarowych.

Sklep motoryzacyjne Opole

Sklep z warsztatem

Sprzedaż detaliczną oraz hurtową części do wszystkich modeli aut prowadzi sklep Carshop w Opolu na ulicy Oleskiej 160. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, a także w soboty w godzinach 10:00-14:00.

Oprócz sprzedaży, sklep prowadzi serwis klimatyzacji samochodowej dla wszystkich rodzajów aut. Usługi obejmują naprawę, odgrzybianie, kontrolę, uzupełnianie oleju, konserwację czy też diagnostykę komputerową układu klimatyzacji.

Od 2008 roku sklep rozwinął się i otworzył dla swoich klientów również warsztat samochodowy.

W ofercie sklepu znajdują się akcesoria tuningowe a także części zamienne, m.in. amortyzatory, tarcze i bębny hamulcowe, świece iskrowe i żarowe, termostaty, chemia samochodowa i wiele innych.

Również na ulicy Oleskiej, ale pod numerem 121 znajduje się kolejny sklep motoryzacyjny Inter Cars SA. Klienci zachwalają zwłaszcza duży asortyment sklepu oraz fachową obsługę na miejscu. Większość produktów dostępna jest od ręki. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00, a także w soboty w godzinach 8:00-13:00.

 

[Głosów:1    Średnia:1/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ